Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőt h vettétek? Mármint...

Első cipőt h vettétek? Mármint mi alapján néztétek h jó-e a méret? Kell harántemelős akkor is ha nincs gond a lábával?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem Pediped Originalst, sablon alapján néztem a méretet, tökéletes lett. Harántemelő nem kell...
2016. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én elvittem a gyereket a boltba, és jó sok küzdelem árán rápróbáltam néhány cipőt (valahogy nem jött be neki a próbálás, fiú a lelkem :D ) Nálunk az a probléma, hogy széles a lábfeje és magas a rüsztje, ezért sablon alapján nem mernék venni, főleg nem első cipőt. Így is kb. egy számmal nagyobb cipőt kellett vennünk, mert abban fért el a lába.


Harántemelő egyáltalán nem kell, ennek ellenére egy csomó cipőben van.

2016. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a Clarksban vettuk az elso cipoket, m ott lemerik a gyerek labat szelteben-hosszaban es a legjobban passzolo cipot valasztjak ki neki.
2016. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedipedet vettünk első cipőnek, de nem volt jó a minősége, ne ilyet vegyetek.


Pár hete kérdeztem meg egy gyerek orthopédsebészt, h milyen cipőt vegyek a másfél évesemnek (szupinált-sima), az volt a válasz, h bmilyet, a lényeg, h lábtornát végezzünk. Letölthető a netről.

2016. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hónaposan kezdett járni, szóval nálunk fokozottan problémás volt a helyzet! Keress rá a Liliputi márkára a neten! 3 rétegű bőr cipő, mini méretben is, 5500-ért vettük. Kiváló minőség! Budapesten van boltjuk vagy webáruház, bár ezt nem ajánlanám, mert így nem tudjátok felpróbálni! Mi vidéken lakunk, a férjem Pesten dolgozik, szóval elment és vett egyet, amire, azt hittük jó méret. Persze nem volt az, visszavitte, kicserélték, persze az se volt jó, úgyhogy azt is visszavitte és az eladó hölgy tanácsára (visszaadta a pénzt) elmentünk együtt, felpróbáltuk és megvettük a harmadikat, ami tökéletes! Kiváló minőség, maximálisan szakképzett és segítőkész eladó, aki bármilyen kérdésre szívesen válaszol, míg a gyereksarokban a lurkó játszik!
2016. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, ez lemaradt: ha nincs gond a lábával (nekünk se volt), akkor az a fontos, hogy puha legyen a talpa és tartsa a bokáját! Amit mi vettünk az is tudja ezt, de az se mindegy szerintem, hogy ne egy ortopéd rútságot képzelj el! Van lányos, rózsaszín, pillangós stb., és van fiús, kedves mintákkal, állatos, autós, stb. Mi oroszlánosat vettünk (a kicsim oroszlán) még farkincája is van, természetesen bőrből! Irtó cuki!
2016. márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a hülye kérdésért, de ez a Liliputi utcai cipő vagy bentre való? Mert látom, hogy a csizma bélelt, de nem biztos, hogy a havas utcán letenném benne a gyereket. Egyébként ez nem tartja a sarkat (arról megoszlanak a vélemények, hogy kell-e).
2016. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!