Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek vennék rollert....

4 évesnek vennék rollert. Decathlonos vagy Spatran x125?

Figyelt kérdés

A Decathlonos a leírás alapján rövidebb ideig jó és aztán kell a következő méret a spartan tovább jó, viszont nem ismerjük. A Decathlonost próbálta és jó volt, tudott vele rollerezni.

[link]

[link]

[link]

A másik:

[link]


Szóval tapasztalatokra lennék kiváncsi

köszönöm


2016. ápr. 30. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
amelyik neki jó volt
2016. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Decatlonosat .
2016. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ma adjuk oda, de mivel van egy bátyja, kipróbálta az övét, ami nagyobbacskáknak való. A decathlonos nem 6 éves korig jó? Ami nekünk van és lesz négegy hasonló kaliberű, az felnőtt korig jó. Én arra szavazok. De van a rokonságban decathlonos is, az is tökéletes és sokáig bírja amúgy.
2016. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Spartant vettem a lányomnak, 80 kg-.ig terhelhetőt.Én azt ajánlom,nekem fontos volt,hogy felnőtt korig is jó legyen ne kelljen újat venni.
2016. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A decathlonosbol a következő méret a mid3 ami 120cmtől van. Még nincs annyi szerintem nagy lenne de az tényleg sokáig jó lenne. Azért néztük a kisebbet mert pont abban a magassagban van hogy jó neki viszont nem hinném hogy 6 éves korig jó meg magas is. A spártai 140 cmig jó ddle nem láttuk előbb és nem próbálta meg minőségre sem ismerjük csak olcsóbb és tovább lenne jó.
2016. ápr. 30. 08:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a spartant nem láttunk élőbe csak telefonról írok és javítja a szavakat nem úgy ahogy kéne. Mindenkinek megy a zöld kéz.
2016. ápr. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!