Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló szülőként nevelem...

Egyedülálló szülőként nevelem a lányomat aki 6 éves. A munkám miatt nem mindig tudom elhelyezni. Eddig csak azt a megoldást halottam hogy fel kellene fogadnom egy bébiszittert, csak ez a lehetőség választható?

Figyelt kérdés
Rokonom nem nagyon van ,őrájuk pedig nem szívesen bíznám.

2016. máj. 2. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvoda nyitvatartási idején túl is szükséged van segítségre, akkor valószínűleg igen.
2016. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is csak ez.
2016. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk lehet, gond lesz az iskolából való elhozatal ősztől. Én inkább abban gondolkodom, hogy ha összebandáznánk egy másik kislánnyal és anyukával, akik esetleg hasonló gondban vannak, akkor meg lehetne azt tenni, hogy egyik héten ő hozza el mindkét kislányt, másik héten én.

Rokonunk úgy oldotta meg, hogy egy idősebb néni, aki a házukban lakott, vitte minden reggel iskolába a kisfiút. Mégse egy idegen, ott is van helyben, időben nem nagy elfoglaltság neki. De fizettek érte természetesen valamennyit.

2016. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén egyedül nevelem a gyermekem, és ugyanevvel a problémával küzdök.Ez különösen nyáron nehéz, mert iskolai szünet van. Nagyon nehéz volt 4 tábort találni, ami megfizethető, és még augusztus hónapban marhára nem tudom mi lesz a gyerekkel, amíg én dolgozom.

Tavaly egy osztálytárs anyukájával egymást segítettük úgy, ahogy a 3.hozzászóló is írta. Nyilván a nevelési év hétköznapjaira is vonatkozik ez, hogy az ember valahogy oda kell érjen a gyerekért időben.

Mivel évek óta foglalkoztat ez a kérdés, keresem a módját, hogy lehetne egy olyan programot létrehozni, amiben egymást kölcsönösen segítő anyák vagy pótnagyik vesznek részt.

2016. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!