Meddig normális?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányomnak ez a 3. napja hogy nincs széklete.Meddig normális ha kimarad a széklet? Eddig volt hogy egy nap kimaradt de következő nap mindig volt. Van itthon Glicerines kúp,de tanácstalan vagyok,Meddig várjak vele?!?!?!
2016. máj. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyit én a helyedben nem hagynék már annyiban, de szerintem ne kúppal kezdj, hanem Laveolac sziruppal, az minden szempontból barátságosabb megoldás.

Hogy látod amúgy, szenved tőle? Az én egyik gyerekemnek simán csak 3 naponta van széklete, de neki így jó, a másikat viszont megviseli, ha csak egy nap is kimarad.

2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem laevolac szirup azonnal.

Kúpot én legritkább esetben vetem be, amikor már a laevolac sem segít. szerencsére segít.

2016. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Actimelt itatatok 2.5 éves kislányommal, ha 2 napig nincs kaka, szerencsére 3. napra eddig mindig megindult.
2016. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik nap az már necces. Etesd egész nap mindenféle lekvárral, élőflórás joghurttal, barackbefőttel. Joghurtba ha egy kanál olajat kevesz és megeszi, az nagyon jót tud tenni. Ha estig nem kakil, kúp.
2016. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Estére Megoldódott a problémánk hála.Egyébként nem viselte meg,jó kedvű volt,nem fájlalta a hasát.

Ha mégyegyszer ilyen lesz felhasználom a tanácsaitokat.

2016. máj. 5. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!