Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem lehet kibírni az...

Tényleg nem lehet kibírni az Anyák napi műsort telefon és kamera nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap itt már kifakadtam egy válaszban.

A lényeg, hogy voltam a lányom ünnepségén, hátsó sorban álltam, és előttem kb 50 nő emelte magasba a telefonját, amitől én alig láttam a saját gyerekemet. Nagynénik, nagymamák, keresztanyukák, MINDENKI, volt olyan gyerek, akihez frankón négyen vették fel ugyanazt.

Nem tisztelik a gyereket, aki hetekig készül, aztán meg nem látja "fész-tú-fész" a saját anyját, mert az anyja a telefonján keresztül bámulja a gyerekét.


Nagyon örültem, mert a másik gyerekem csoportjában megmondta az óvónéni, hogy nem lesz telefon. Ilyen "kuckós" anyák napja volt, tehát csak az anya és a gyerek kettesben vagy esetleg plusz nagymama is (mivel kiscsoport). Megyek be a gyerekkel, hogy elmondja nekem édeskettesben a kis versét, erre ott áll velem szemben a képemben szinte egy kamera három lábon. Kijött belőlem, hogy MI EZ ITT? AZ RTL KLUB?? Az óvónéni persze megsértődött rám, hogy elrontom a meghitt pillanatot. Úgy örültem, hogy nem lesz fényképezgetés, erre a képembe dugnak egy kamerát :( :(


Már előre félek, mi lesz a harmadik gyerekem anyák napi műsorán.


Most komolyan, tényleg nem lehet a műsor után fotózni??????? MIért kell elrontani ezeket a szép pillanatokat???


Úgy gondolom, egyedül vagyok a gondolataimmal, mert rajtam kívül mindenki fotózott mint a veszett egér... de azért megért engem valaki??


A gyereknek olyan jó, ha belenézhet az anyja szemébe, ha úgy ölelheti meg, ha nincs ott az a hülye telefon :( :(


2016. máj. 5. 22:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos ilyen ez a mai világ! Én értem, hogy te mit szeretnél mondani,neked mi a fájdalmad! DE azt meg neked kell megértened, hogy valaki szeretné ezeket a pillanatokat megörökíteni! A családnak,magának és majd a gyermekének természetesen! Ezzel semmi gond nincsen..

Régen is vették volna ha lett volna akkoriban okostelefon!


Mint írtam ettől függetlenül értelek. Te ilyen vagy, te fejben örökítesz és "fész-tú.fész" látni akarod az eseményeket!

De nem szabad bántani azokat akik viszont nem csaj fejben örökítenek! :)Sztem ők sem beszélnek ki téged, hogy "Tudod az az anyuka aki nem vette fel mobilra az eseményeket tudod" :)

2016. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%

off. 1-es, milyen kibeszélésrol irsz????? "Sztem ők sem beszélnek ki téged"

nem lehet az embernek véleménye?? tudod egyáltalán mit jelent az a szo, hogy -kibeszélés?

2016. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Olyan, hogy VIDEO.Mondd ez neked valamit?

Az, hogy az is láthatja a kicsit utólag szinte a valós helyzetben, aki nincs jelen akkor.

Hogy akár a most óvodás egyszer ismét megnézheti önmagát évekkel később.

Mert általában ma már nem fotóznak ilyen eseményeken, hanem videóznak.

2016. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk regen az ovoneni/tanitoneni/bacsi keszitett egy videot ugy h beallt vagy oldalra vagy leghatulra.:)
2016. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

A gyerekeket sajnálom csak.

Plusz érthetetlenül állok az előtt, hogy miért kameráz egyetlen gyermek minden egyes hozzátartozója.

2016. máj. 5. 22:21
 6/33 anonim ***** válasza:
21%

2es.. Véleményem van valaMIRŐL..... Vagy véleményem van ValaKIRŐL....Érted a kettő közti különbséget? Egy fár nem tudok kibeszélni... De egy személyt már igen:) Ergo már kibeszélés.. Tehát nem mindegy... Véleményem van v.KIRŐL... Vagyis?? A Juliskáról ez és ez a véleményem... TEhát kibeszéltem... Teljesen mindegy, hogy Juliska épp jelen esetben 10 anyuka... :)


Ahhh...

2016. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Értem én,hogy videó 😊

Ezzel a maival úgymond nem is lett volna bajom, ha kicsit messzebb van a kamera.

De a másik műsoron 50 felvétel legalább készült. Finoman szólva is túlzás.

2016. máj. 5. 22:26
 8/33 anonim ***** válasza:
15%
Fár- fát
2016. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ne vitatkozzatok 😊

Csak csereljunk véleményt, engem minden nézőpont érdekel.

2016. máj. 5. 22:27
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

"Csak csereljunk véleményt,"


Szerintem itt a többség ezzel próbálkozik. A te véleményedet az övére cserélni.

2016. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!