Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik okos telefont ajánljátok?

Melyik okos telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nekem legfőbbként a kamerája miatt kéne egy okos telefon, de NEM CSAK a kamerája miatt. [Ezt szerettem volna előre leszögezni mielőtt olyanok jönnek, hogy vegyek egy stúdió kamerát]



(Sokszor használnám, játékra illetve kisebb videó klip rögzítésre)


Melyik okos telefont ajánljátok?


LG G4

Samsung Galaxy S7

Apple iPhone SE

.........


(200.000 forint alatt ha lehetséges)

Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :)



#játék #telefon #kamera #akkumulátor #okostelefon #LG G4 #Samsung Galaxy 7 #buta telefonok #egyetemet végzett telefonok
2016. ápr. 24. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Hát az "okos" vitatható. Ha nem telepítesz rá semmit, akkor... :D


Meg, nem értem miért kell 200ezerért venni telefont... Ennyi erővel egy jobb tablet + egy butafon.


Telefont telefonálásra és SMS-re használod.

Tabletnek meg nagyobb a kijelzője, és folytathatnám. :)

2016. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"(200.000 forint alatt ha lehetséges) " :D

Hát csak mert mikor utána néztem volt olyan telefon (Microsoft Lumia 950 XL) ami meg 312.000 forint volt. Asszem az emagon ha jól emlékszem.


2. Egy laptoppal azért nem szeretnék sétálgatni :D :D

Nekem megfelelő lenne egy okos telefon 100 ezer alatt is, csak bírja sokáig, és azért jó videókat / képeket készítsen :)

2016. ápr. 24. 18:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok programot nem fogok telepíteni rá, például facebook .... Azért ilyeneket nem fogok telepíteni rá :)
2016. ápr. 24. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz teszteket, véleményeket.
2016. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. S7

2. G4

3. SE

2016. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!