Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt mondják hogy a kisfiuk az...

Azt mondják hogy a kisfiuk az anyukáukhoz a lányok az apjukhoz huznak jobban. át nekem fiam van, és állandoan az apjt akarja miért?

Figyelt kérdés
pedig én vagyok az engedékenyebb vele,mindig megértem,sokat megengedek,és mégis állandoan az apja kell neki miért?ha nincs itthon az paja sir érte,bezzeg értem nem

2016. máj. 7. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert te MINDIG vele vagy, az apja meg gondolom csak nagyon kevés időt.

Ha te dolgoznál és vele lenne egész nap, akkor meg te hiányoznál neki,

Ez teljesen természetes.

Felesleges féltékenykedni, örülj neki, hogy szereti az apját. Téged is szeret ettől még.

2016. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, felesleges féltékenykedni. Nyilván sokat vagy vele, az apja kevesebbet.

A másik gondolatom az volt amikor olvastam a kérdést, hogy miért gondolod, hogy attól "jobb" leszel, ha engedékeny vagy vele, vagy sokat megengedsz. Persze úgy neveled, ahogy szeretnéd, de szerintem ez könnyen vissza tud ütni később és esetleg megtanul ügyesen kihasználni a kisfiad (nem gonoszságból, hanem mert szimplán logikus neki a gyenge ellenállás felé menni), amivel nem fogsz jól járni.

2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
A következetesség biztonságérzetet ad a kisgyerekeknek, az engedékenység, következetlenség pedig szorongást eredményezhet.
2016. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!