Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekekkel (5 és 7 éves)...

Kisgyerekekkel (5 és 7 éves) hová érdemes menni nyaralni tengerpartra? Kréta, zakyntos, Bulgária? Vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Ök tudják már értékelni ha a parton játszanak? Vagy inkább belföldön egy wellnes szállodát, ahol nekik is van játszó lehetöség?
2016. máj. 14. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 évesem és a 1,5 évesem is értékelte a tengerpartot. Pancsoltak, kavicsoztak, homokoztak.

Mi mondjuk Horvátba szoktunk járni, Selce barátságos, jó a part is, lassan mélyül és kis kavicsos. Omis is jó, ott homokos a part, de picit hidegebb a vize a strandnak,mert nem messze tőle van egy folyó.

Meg Olasz-t is szeretem, Jesolo, Bibione.

Őszintén szólva Görögbe én most nem mennék.

2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy értékelnék, nem olyan kicsik már!


Mi azért is szeretjük a homokos tengerpartot, mert a gyerekeink (9 és 6) órákig elvannak a homokozással, addig mi is tudunk egy kicsit pihizni :)

Én is félek egy kicsit egyébként a mostani állapotok miatt, mi is Görögo-ba mentünk volna, de inkább csak Horváto-ba megyünk.


Amúgy a gyerekek bármit élveznek, főleg, ha egyébként nincsenek agyoningerelve.

2016. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Miért nem ajánlanátok görög országot? Nem autoval, hanem repülövel mennénk.ugyis?
2016. máj. 15. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha megindul a csürhe, akkor elég sok problémát tud okozni az adott országban...

Pl. lezárják a határt, a repteret, ellepnek mindent, kijárási tilalom stb.

Persze, most a legrosszabbról beszélek, de ha van más lehetőség is az adott országon kívül, akkor miért kellene kockáztatni?

Én sosem voltam még Görögo-ban, idén szerettem volna végre eljutni, de nem merek kockáztatni. Jó lesz Horváto/Olaszo. is.

2016. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Máltára megyünk a szintén 5 és 7 éves gyerekeinkkel. Biztosan élvezni fogják a nyaralást, már szinte most is napi téma, hogy mit fognak, enni, miket nézünk meg, hol fürdünk, stb. Szóval nyugodtan induljatok, ti is nagyon fogjátok élvezni!
2016. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Azért ennyi a felhozatal/választék, mert Debrecenböl indulnánk!Ezekre a helyekre mennek Debrecenböl! Ugye Török ország most kilöve!Zakyntosra már egész nyárra nincs hely. Marad Kréta vagy Bulgária.Csak jobb egy tengerpari nyaralás, mint itt elmenni belföldre valami család barát szállodába?
2016. máj. 18. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Kréta jó választás,tavaly ott voltunk az 5 éves fiammal,az egyik legdélebbi sziget,nem hiszem,hogy probléma lenne.

Gyönyörű a sziget...

2016. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!