Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdemes orosz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes orosz, ukrán, szlovák, szerb vagy bolgár férfival házasodni?

Figyelt kérdés
Konkrét kulturális különbségekre gondolok,amik visszaüthetnek pl,habitus,stb. Olyan emberek válaszát várom,akinek van erről tapasztalata.

2014. aug. 10. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szlovákiai vagyok, szerintem semmi eltérés szlovák és magyar között, ugyanolyan buta mindkettő. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2014. aug. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én bolgár nővel házasodnék: Nina Dobrev. bocs ez off volt, de szerintem a kérdésed hülyeség.
2014. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
89%
Mert cigiznek a zuhany alatt.
2014. aug. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tapasztalatom ebben, de abban biztos vagyok hogy ott is emberek élnek. Tehát nem számít, hogy szerb orosz vagy ukrán vagy gibraltári vagy svéd. Vannak ilyen sztereotípiák a különböző nemzetiségűekről és biztos vannak sokan akik abba bele illenek és sokan akik nem. Egyszerűen nincs jelentősége ilyen szempontból. Mert ha pl 1000 oroszból 999 bunkó, lehet az eggyel házasodnál aki meg nem az.
2014. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kini :)) ***** válasza:
100%

Szlovákok azok megszólalásig olyanok, mint a magyarok...Nem értem, mi baj lehet velük. Szerintem kb abszolút nincs kulturális különbség.

A többi esetében meg max az ortodox vallás, ami különbség. :) Az nem tudom, mennyire baj.

2014. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helloka felig ukran vagyok, es teljesen normalisnak erzem magam ;D
2014. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, honnan szoptál ilyen baromságot?
2014. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajdasági magyar lány vagyok és akárki ismerősöm van, mindegy, hogy szerb, vagy magyar, vegyesházasságban, mind azt mondja, hogy úgy sz*r, ahogy van. Nincsenek köztünk akkora különbségek, meg ez nagyon sokban függ az otthoni neveltetéstől, de azért a szerbek mégis más mentalitásúak kicsit. A férfiak konkrétan erőszakosabbak és patriarchális társadalom van.
2014. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bolgár vagyok, és érdemes bolgárokkal kezdeni :)) A tenyerükön hordozzák a nőt, imádjak, viszont a bolgár nőktől elvárják (meg is teszik) hogy háziasak legyenek.Általában a nők ki is szolgálják a férfit. Jobban mint Magyarországon. Észrevétel. Lehet magyaroknak ez furcsán hangzik, de alapvetően ilyenek vagyunk. Mármint a háziasság és a férfi kiszolgálása terén. Ez nem plusz, ez nem kötelesség. Csak mondom, hátha valaki így dönt. ;) Viszont a bolgár férfiak a csillagot lehozzák a nőnek. Nagyon nagyon Családcentrikusak, védelmezőek. Több az infó mint amire szükség volt, remélem nem gond. :D
2015. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!