Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bélférgességnek mik a tünetei?

Bélférgességnek mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves és nem eszik. Már mindent kipróbáltunk, de sosem éhez. Olvastam a bélféregról, hogy ez is okoz étvágytalanságot? Kutyázni, macskázni szokott. Lehet ez a baja, de honnan veszem észre?
2010. ápr. 9. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Mit értesz azon, hogy nem eszik?
2010. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az orrdörzsölés volt az egyetlen jele a bélféregnek.Sokszor olyan erősen dörzsölte az orrát,hogy már engem is zavart.Szerencsére kapott féreghajtót,és elmúlt.Azóta mintha kicsit többet is enne,de mondjuk az én fiam nagyon finnyás.
2010. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kakiban nem láttál gilisztát? Volt székletvizsgálat?

2010. ápr. 10. 07:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem kapott féreghajtót,nem láttam gilisztát a kakiban,székletvizsgálat sem volt,a dokinéni szerint nem megbízható az eredmény.Hosszú folyamat volt a gyógyulás,lelkileg is nagyon nehéz,de túl vagyunk rajta.Te láttál gilisztát a kakijában?Orvosnál voltatok már?Ha gondolod nyugodtan írj privit,beszélgethetünk a témáról!
2010. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!