Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fajta szensavmentes...

Milyen fajta szensavmentes vizet adjak a 2 eves gyerekemnek? Szamit, hogy milyen es mennyi asvanyi anyag vannak benne? Ha igen, mit nezzek? Mi az ami legyen a vizben es mi az ami ne legyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Janát adjuk a kétévesünknek, (de már nem a babavíz változatot, hanem a rendeset) mert az nagyon gyenge víz, nincsen túlsűrítve ásványi anyagokkal. Nem tudom, hogy pontosan mit kell nézni az összetételben, de babakorában is bébi Janát kapott, nekünk bevált a márka.
2010. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minél kisebb legyen az ásványi anyag tartalma, 500 mg/l alatti lenne az ideális, de kevés ilyen víz van.
2010. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

így van, épp ezért jó pl a Jana.

De esetleg olvass utána, mert Pí vizet is lehet adni nekik (de csak a tisztított+bevizsgált változatot!!!), ez 40ft/liter körüli áron már kapható.

2010. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz Szentkirályit, Nestle Aquarelt, az a fontos, hogy kevés legyen benne a Natrium.
2010. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 évesnek már nem muszáj a Jana víz. Én van, hogy a Tescós vizet adom neki. Mindíg váltogatom. Általában Szentkirályi, Óbudai van neki. És néha csapvizet is iszunk, de az nagyon ritka. (19 hónapos a babaám)
2010. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi Óbudai Gyémántot adunk (amin egy baba van). ez nem bébivíz, de ajánlják kismamáknak, kisgyerekeknek.


De pl. a barátnőm csapvízzel itatja a 1.5 évesét...

2010. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szentkirályit tartom jónak.

A lényeg, hogy magyar legyen! Meg arra figyelj, hogy fluorid ne legyen benne.

2010. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg ennyire fontos? miért baj, hogy pl tescos vagy csapvíz? mi baja lesz tőle? az talán nem ivóvíz?
2010. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincsem bajom a cspvizzel,csak a hipo szagat ne ereznem.Bar nem mindig van szaga.En most babavizet adok neki,igaz nem tartozik a kedvencei közze.A 100% almalevet imadja.Mostanaban azt szoktam felhigitani vizzel.Na meg a babatej.Imadja!Rendes tejet sem merek neki adni.Hülyeseg nem??Mindenkinek köszönöm a valaszat.
2010. ápr. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!