Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bibi és Tina másnál is volt...

Bibi és Tina másnál is volt sláger? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki hol lehet vissza nézni ennek a mesének a részeit? Annyira szerettük, de már nem adják.

Konkrétan egyet keresünk nagyunk, sajnos nem tudom a címét.

De rögtön megismerném.


2016. máj. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bibi blocksberg??:)
2016. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, h a vezeteknevet igy kell leirni.

En is kerestem reszeket, de csak a kesobbieket talaltam, amikor mar tinik voltak, en azt nem szerettem. Asszem azokat youtubeon talaltam, de ncoreon is korulnezhetsz

2016. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom is szereti de nincs sok belöle fent .
2016. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bibi Blocksberg volt először, majd utána jött a Bibi és Tina.

Néztem én is google-ban, de alig találtam pár videót, megnéztem wikipédián az összes cím fent van, csak a részek nincsenek feltöltve sajnos! :(


Elnézést, most nézem csak, hogy "nagyunk" az nagyon akart lenni, nem tudom, hogy sikerült összehoznom ezt az elírást....

2016. máj. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!