Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Kubu foglya pocit? Lehet...

A Kubu foglya pocit? Lehet tőle szorulása kislányomnak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Foglya???
2016. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Foglya ? Valakinek van egy foglya ? ( segitek : a fogoly egy madar )


A Kubu ha repas es bananos, akkor igen, fogJa.

2016. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy fennakadtatok a helyesírási hibámon. Éppen nem tudom már mit csináljak a kislányommal,hogy kakiljon,és ez a legnagyobb gondotok. Először és utoljára tettem itt fel kérdést. Köszönöm :(
2016. máj. 28. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
az attol fugg milyen gyumolcsbol van (alma repa banan hasfogo) ha ezeket nagy szazalekban tartalmazza, akkor igen, foghat. barack, korte, meggy, sutotok - ezek a szekletlazitok - nem tudom melyik van kububan de inkabb ezeket preferald.
2016. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
a kakilason meg segithetsz egy kis kortes fott zabbal (1 ksi kortehez egy-ket evokanal zabpehely ujjnyi.vizben fozve ledaralva), vagy ha ilyesmit nem eszik mert nincs bevezetve még akkor szilvale vagy szilva lekvar esetleg alkalmilag cukros kamilla tea.
2016. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
a sima répás szerintem igen, de van a nagy 900ml-s abból vettem ilyen vegyeset eper stb (az eper maradt meg hogy az van benne amiatt vettem azt a fajtát mert a répásat nem szereti) az jó rostos is, meg nagyon ízlett neki gyorsan megitta hát jól kipucolta... de otthon is csinálhatsz gyümölcsturmixot ha székrekedése van,már szerencsére lehet kapni barackot :-)
2016. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen ,de én akkor venék neki rostos müzlit,vagy joghurtot cseresznyét epret,stb
2016. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!