Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van igaza? Barátnőm 6...

Kinek van igaza? Barátnőm 6 éves kislánya 1000, Ft-al gazdagabban érkezett meg az apai láthatásról mert az apa új választottjának felmenőitől pénz kapott "húsvétra" . Szerintetek természetes, hogy egy 6 éves gyereket idegenek lefizessenek?

Figyelt kérdés
Még néhány konkrétum: pár hónapja ment szét a család.Nem akárhogy, mivel semmi de semmi veszekedés,előzmény nem volt. A pali egyszerűen beleunt a "rendezett" életébe és megpucolt. 3 hétig bírta nő nélkül. Becsajozott egy friseen elvált macát a 14 éves lányával. De mintha mi sem sörtént volna az elhagyott 6 éves kislányától elvárja hogy zokszó nélkül természetesen elfogadja az Ő választását. Azonnal bemutatta az új nőt. Az hogy a gyerek kiakadt, nem nagyon zavarta. Most elrongyoltak vele a csaj felmenőihez is és elvárják, hogy Őket mint nagyszülőket kezelje a kislány. Szerintem azért ez full gázos még akkor is ha a "Barátok közt"- ben pl. mindennapos az idegenül bepottyant gyerekek ölelgetős szívbéli be és elfogadása . A való élet kicsit más nem?
2010. ápr. 11. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

és a barátnőd erről az egészről hogy vélekedik?


az h ajándékba kap 1000ftot husvétra a kislány nem azt jelenti szerintem h lepénzelik a gyereket. ha a kislány anyukája elmagyarázza a dolgokat a kislánynak higadtan, akkor nem lehet ebből probléma.

2010. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apja elég hülye volt,mert vehetett volna belőle egy plüsst,aztán nincs balhé.

Durva ajándék,de azért még nem lepénzelés.


Amugy meg a "Maca" se tehet arról,hogy így alakult az életük,mert ha nem ő lenne,lenne más,sajnos ilyen esetben ha meghülyülnek a pasik bármit csinálhat egy feleség:(((

Sztem ez mindenkinek egy rohadt nehéz helyzet.


Kitartást a barátnődnek!

2010. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A barátnőm különben kiakadt. Szerintem sem helyes ez az eljárás és számomra is aggályos. minimum visszatetsző az ilyen nyomulós viselkedés. Viszont egy harmadik barátnőnk szerint pedig tök szupi, hogy így elfogadják a kislányt, hogy még pénzelik is. Az apuka szerint meg szintén természetes, hiszen ezek az idegen emberek nem idegenek, mert az ő új szerelmének a szülei és a gyerek boldog lehet, hogy egy ilyen klasz,szép, vidám, boldog szuper családba kerül. Sztem. idegösszeomlott és megkergült, mert a Barátnőmet 12 éve szereti és imádja és a tenyerén hordozta mindaddig amíg ezt a farok lépést meg nem lépte. Azóta viszont olyan mintha a régi életét levette volna mint egy kabátot és csak az új családja létezne. A Barátnőmet nem veszi emberszámba(velünk régi barátokkal sem kommunikál) , Ő (és mi) már a múlt és csak a lánya érdekli ebből a múltból, de Ő is csak addig amíg úgy ugrál amíg Ő fütyül. Anyuka ki van, gyerek ki van, apuka boldog, elégedet, büszke az új családdal.Nem érti ezt már senki ezen a szinten. (A pszichológus szerint életközepi válság) Csak éppen szépen rámegy egy remek nő és rámegy egy tündéri kislányka.
2010. ápr. 11. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Húú,hát szerintem nem szép tőle,hogy így beledobta a mélyvízbe azt a szegény kislányt!Véleményem szerint szívtelenség a gyerekkel,mert ő biztos az édesanyját és édesapját is nagyon szereti és reménykedett esetleg,hogy ők még egy család lesznek.A ragaszkodás ebben az életkorban óriási (az apához is!) és nagyon megviseli a gyerekeket,ezt biztosan tudom,mert az én lányom pont ennyi idős és egyszer sikerült jól összevesznünk,na azóta se többet,szegény gyerek totál kikészült,pedig mi ez egy váláshoz képest.A másik maca nem hibáztatható,mert ha onnan nézed,akkor befogadja a kislányt teljes mértékben,a barátnőd meg naná,hogy szarul érzi magát,hiszen lecserélték egy másikra.Na szerintem ilyen palit ne sajnáljon,aki nem gondolkozik,csak a saját egójára hallgat.Várnia kellett volna az új család bemutatásával és nem igaz,hogy nem tudtak volna később összecuccolni.Na meg felmerül a kérdés,hogy valóban csak a szakítás után ismerkedtek-e meg.Nekem gyanús,kicsit úgy néz ki,mintha már régebb óta együtt lennének,mert ha nem így lenne,akkor vártak volna még.
2010. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!