Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem a pénz miatt adta a bölcsibe a gyerkőcöt? Miért?

Figyelt kérdés
Nem akarok bántani senkit, csak érdekel. Nekem muszáj visszamennem dolgozni márciusba, de nagyon nincs hozzá kedvem. Imádok vele itthon lenni.
2011. jan. 10. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ismerősőm, aki egyébként GYES-en volt (hagyjuk hogyan járt gyerek bölcsibe), átbuszozott a gyerekkel (2 átszállással) hóviharban, amikor a gyerek nem látott a takonytól. Szerinted, miért adta be? Mert nem tudott vele mit kezdeni. Mondjuk jobb volt neki ott, mert addig sem verték otthon és foglalkoztak vele valamennyit.
2011. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Én azért, mert a tesók érjkezése előtt közösségbe akartam szoktatni. Másrészt mert észleltem, hogy én már kevés vagyok neki, igényli a gyerektársaságot. Azóta 5 éves, nagyon nyitott személyiség azóta is.
2011. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Én 22 hósan bölcsibe adtam,először délelöttre, később már ott is aludt.Nagyon igényelte és igényli most is a gyerektársaságot,lassan 3 éves lesz(áprilisban)és szereti a bölcsit. 9-15-ig van ott,ennyi elég.Mostmár mondogatja, hogy nagy vagyok megyek az óviba, ja és én dolgozom,jól is keresek, de nem ezért mentem vissza dolgozni.
2011. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert amikor fiam 21 hónapos volt, adódott egy tanulási lehetőség (H-Cs 11-3 ig), nem hagytam ki.


Majd otthon volt velem, az azt követő nyáron, és összel ismét bölcsi, én meg mentem dolgozni.


A kicsit ősszel fogom bölcsibe adni, igaz, hogy márciusban lejár gyed, de nem akarok úgy visszamenni dolgozni, hogy ott nyár és nem tudok szabira meni, a bölcsiben, suliban is nyári szünet.

Azt apár hónapot meg majd kibírjuk valahogy, eddig is ügyeskedtünk ezután is fogunk:-))

2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például én,egyedül vagyok vele mindig,a párom külföldön dolgozik,semmi szabadidőm nem volt mellette.Úgy gondoltam majd a bölcsibe jó lesz neki (2 éves volt akkor).2 hónap után kivettem,nagyon hiányzott,átértékeltem a dolgokat,és annyira kötődik hozzám,hogy nem is szokott be,jobbnak láttam igy.Már nem adnám be újra,és sajnálom hogy akkor igy döntöttem,önző voltam,és csak a saját szabadságomra gondoltam.
2011. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!