Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Loprofin nevű tojaspotlo port...

Loprofin nevű tojaspotlo port lehet kapni valahol Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Dietahoz kellene a lányomnak.


Köszönöm.


2016. jún. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, a lányom is tojásra diétázik. Tök fölösleges és méregdrága cucc.

Gyakorlatilag keményítőből áll.

Attól függően, hogy milyen ételbe tenném, vagy kukorica lisztet használok egy kis olajjal, vagy egyszerűen kihagyom a tojást.

2016. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertem.

Én sokat szenvedek a fozes-inkabb sutes során a tojás helyettesitesere.

Egyébként kapható lenne valahol? Tudsz róla?

2016. jún. 17. 22:23
 3/4 anonim válasza:

Ez is lehet egy megoldás, de én is veszek rendszeesenLoprofn tojáspótlóport és készítettem már rántottát, ami nagyon hiányzott a és nagyon ízlett a kislányomnak. Jó érzés neki ugyanazt enni, mint a családnak. Szép sárgára színezi az ételeket, a piskóta is olyan, mintha igazi tojást használtam volna hozzá.

Én boltban vettem Bp-en, de azt hiszem van webshopjuk is - rá kellene keresni Ha megtalálom elküldöm privátban

2016. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!