Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Göndör hajú gyerekek szülei!...

Göndör hajú gyerekek szülei! Hogyan ápoljátok, tűzitek fel a haját?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok, mert tőlem örökölte. Nekem akkor áll normálisan a hajam, ha balzsamot is teszek rá, majd speciális zselét.

Ilyet gyerekverzióban még nem találtam, így szöszösen szétáll neki. Egyúttal gubancolódik is, hiszen kifésülni balzsam nélkül lehetetlen.


(Magamnak balzsam után fésülöm, utána speciális zselével átkenem, ami egyben tartja a tincseket.)


2016. jún. 18. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány?
2016. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Felnőtt balzsamot tehetsz az ő hajába is
2016. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, neked hogy csinálta régen.
2016. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Lányzónknak is göndör a haja 6 éves de még nem is volt levágva. Mi balzsamot szoktunk rá tenni vagy Glisskur spreyt:) Ez ilyen fésüléskönnyitő sprey és neki nagyon bevállt. 2000 körül van egy üveg de vagy 1 évig elég.
2016. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon a te hajadnak is árt a balzsam és a zselé. Kisgyerek hajára ne tegyél vegyszert. Vizes kefével keféltem át, és nem zavart, ha nem símúlt a fejére.
2016. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Balzsamozd nyugodtan, nem lesz baja.
2016. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amit én használok, nem kifejezetten zselé, én hívom annak. Inkább a "nem kiöblítendő balzsam" kategóriába esik, a tincseket egyben tartja - és természetesen a haj alsó 1-2 cm-ét ki kell hagyni vele.


Anyukámat hiába kérdezném, 12 éves koromig max. 2 centis hajam volt, fiús lány voltam.

2016. jún. 19. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!