Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek milyen vicces tapasztal...

Nektek milyen vicces tapasztalataitok vannak a gyerekek őszinte megnyilvánulásairól?

Figyelt kérdés

Szívesen olvasnék vicces történeteket, ki-mit mondott dolgokat. Pl. nekem unokahúgom ezt mondta múltkor, mikor bebújt hozzám az ágyba:

"Azért fekszek neked háttal, mert így reggel kicsit büdi a szád." :-)



2016. jún. 17. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nővérem elment a kisfiával orvoshoz és ott volt egy molettebb rövid hajú hölgy. Megszólal a kicsi: Anya azt a kislányt miért az apukája hozta a doktornénihez? Mindezt jó hangosan, hogy mindenki hallja.. hát ott ez nem volt vicces... :) :D

Általában ha sétálnak és tesóm látja,hogy olyasvalaki jön feléjük akire megjegyzést tehet előre elmondja neki, hogy várj! Maradj csöndben :D

2016. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Enyém 4évesen a lépcsőházban rácsodálkozott a nagydarab szomszédra: "nini, egy hegyi troll!"


máskor, kicsit korábban, mondtam neki, lemegyek befizetni a közösktg-et és a takarítást az öregasszonynak, sietek, mindjárt itt vagyok... kérlelni kezdett, hogy had jöjjön le velem. oké, 2 percért 10 perc öltözés. na, mindegy...

lemegyünk, megáll a szomszéd néni előtt, majd rámnéz nagy szemeivel: "anya, melyik az öregasszony?"

2016. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezeken nagyon jókat nevettem.


Fiam a fogorvosnál: doktornéni kérleli hogy nyissa ki a száját. Nem. Kérlelem én is. Nem. Na,nagy nehezen kinyitja a száját,megmutatja a fogait. Mikor mennénk haza és nyitjuk az ajtót,még visszafordult és csúnya szemmel ránézett a doktornőre és aztmondta "többet nem jövök butuuuuus". :D


Mondjuk ott nem vokt vicces.


Szintén az orvosnál nézzük a tv-ben a reklámokat,majd a reklámban egy fekete kisfiú bukkant fel. Erre a kisfiam: "anya ez a fiú össze kente magát nutellával?".

De jó hangosan :)

2016. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Sétált a fiam a mamával, jött szembe egy kis növésű nő. Fiam nézi, nézi...

- Mama, ott jön egy kisfiú!

Közelebb ért a nő, erre fiam hangosan:

- Ennek a kisfiúnak néni feje van!

2016. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Kettesnek a sztorijai egyáltalán nem viccesek, inkább durvák. Nem nevezek senkit öregasszonynak a gyerekem előtt, mert nem akarom durvaságra, bántó beszédre tanítani. A hegyi trollt sem gondolom, hogy magától találta ki. Nem is gondolom tovább, hogy egy-két év múlva miket fogtok tőle visszahallani.
2016. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

ó, a hegyi trollt persze, hogy nem magától. pl Mike a kislovagban vannak trollok (és szerintem a gumimacikban lévő szörnyek is azok)... szóval meséből.


Az öregasszony meg örüljön, hogy nem boszorkánynak hívta (pedig az, de ezt tényleg nem mondom a gyerek előtt), mert a másiktól bizony megijedt, és hangosan kiabált segítségért, mert ott jön a boszorány :D


és igenis vicces :D jófej kisfiam van :P

2016. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

egyébként meg milyen álszent dolog már azt mondani az "öregasszonyra", hogy ez durva, bántó beszéd. akkor a "kisgyerek" is az?

miért bántó, ha valamit a nevén nevezünk?

2016. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Az oregasszony az miert csunya? Egy asszony, aki oreg. A vén banya, na az csunya.
2016. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Maga az öreg sem udvarias kifejezés, nemhogy az öregasszony. De nektek biztos jól fog esni, ha majd így hívnak a gyerekek. Ha ezt egy felnőtt magától nem tudja, azzal úgyse én fogom mertértetni. Ha még viccesnek is találod, akkor majd nevess azon is, ha a tanárát fogja leöregasszonyozni mondjuk aztán majd neked áll még följebb.

A mesékben pedig persze sok kitalált lény van, mégsem nevezik a gyerekek sellőnek meg fogtündérnek a valódi embereket, hacsak nem tanulják vaakitől.

2016. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem édesanyám mesélte hogy elég csintalan gyerkőc voltam és sokszor mondta hogy "kislányom nem szabad".Egyszer busszal utaztunk és egy bácsi éppen újságot olvasott én pedig nagy iramban elindultam felé hogy elvegyem vagy megnézzem az újságot aztán hirtelen hátrafordultam és hatalmas mosollyal az arcomon kiabáltam hogy ugye "anya nem ba sszad, nem ba sszad" Anyukám elvörösödött és a következő megállónál rögtön leszálltunk.


Másik eset húgomékkal volt.Amikot 3-4 év körüliek voltak akkor ment az Oroszlánkirály a moziban, természetesen imádták☺ Az egyik játékboltban voltunk amikor megláttak egy óriási plüss oroszlánt és elkezdték ordibálni hogy anya nèzd Muf asza, muf asza (esküszöm hogy az eredeti verzióban tényleg így hívták Simba apját, csak pár év múlva lett Musztafa☺) hallotta a kiabálást 2 idős néni és rögtön nekiálltak anyának hogy hogy neveli ezeket a szegény piciket, már most milyen mocskos a szájuk☺☺ Anya próbálta őket meggyőzni hogy félreértés és így hívják az oroszlánt a mesébe...de nem sikerült neki.


Még itt a szűrő sem engedte kiírni normálisan 😅

2016. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!