Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha felébredt a gyereked,...

Ha felébredt a gyereked, mennyi ideig hagyod mókolni az ágyban?

Figyelt kérdés
Olyan kisgyerekek esetében,akik még rácsos ágyban alszanak,ergo nem tudnak kijönni. Nem arra az esetre gondolok,mikor sír,hanem mikor hallod hogy elvan. Ilyen esetben mikor mész be hozzá?
2016. jún. 18. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Rögtön bementem,adtam neki a kiságyba játékokat,és volt hogy még egy órát elvolt velük.
2016. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Addig nem megyek be, amíg csöndben van. Hagyom, hogy elszórakoztassa magát. Nem kell állandóan vele lenni.
2016. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hagyom, amig nem szol. Ez neha ebredes utan egybol van, neha fel ora, de van, hogy egy orat is elvan meg, vagy olyan is volt, hogy visszaaludt. Masfel eves
2016. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos

Ha dalolàszik,akkor hagyom úgyis sikìt ha ki akar jönni,ha sìrva ébred vagy felriad akkor megyek rögtön.

2016. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
megcsinálom a dolgom amit elkezdtem, pl. mosogatás,teregetés ezeket nem dobom el ha úgyis eljátszik addig
2016. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Sosem hallottam még ezt a szót, de gondolom, azt jelentheti, hogy ellenni.


Mi úgy szoktuk, hogyha felkel reggel, még addig hagyjuk, amíg mi nem kelünk fel (8 körül kelünk általában, a gyerek fél 8 felé), akkor kezdődik a nap: fürdés, pelenkázás, etetés. Ha sírva ébred, azonnal megyünk és ellátjuk.

2016. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
3 és 1.5 éves gyerekeim vannak, mindkettőnél (a nagynál most már nem mert nem kiságyas már) akár 1 órát is bent hagytam-hagyom a kiságyban ha jól el volt-van. A kisebbik reggel 7körül kel, van hogy 8-fél9kor veszem ki mert csendben elvan, esetleg énekelget, játszik a babáival amik mellette vannak. Amint elkezd nyöszörögni vagy sírni ki is veszem. Néha nagyon jól jön az a plusz egy óra, addig gyors megtudok olyasmit csinálni ami fontos, vagy amit gyerekek mellett nehezebb (utalások pl), vagy csak elkávézgatok a teraszon, netezem kicsit.
2016. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem jelzi, hogy ki akar jönni, addig nem szoktam kimenni. Ha jól elvan bent, nem zavarom meg.
2016. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Két éves, de egy éves kora óta már nem rácsos ágyban alszik. Ettől függetlenül ébredés után marad a helyén és eljátszogat, vagy csak keres egy játékot magának a szobában és visszamegy vele az ágyba. Addig szoktam hagyni, amíg látom, hogy még kómás és ébredezik vagy amíg be nem fejezem az épp aktuális dolgomat és ráérek felmenni érte a szobájába. Az nem jellemző, hogy ő ébredés után magától kijöjjön, illetve azt már azért nem szoktam megvárni. Látszik, hogy mikor van már igazán ébren. Szerenécsére ő elég türelmesen szokott várni. A kicsi még csak 3 hónapos, őt rövid időn belül el kell látni ha felébred mert ő nem "mókol", hanem gyorsan elveszti a türelmét és ordít ugyanis olyankor általában tele van a pelus és éhes is.
2016. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
amig csak el van, nem megyek...ha mar nyuszog netan hivni kezd akkor megyek...egyebkent minek rohannek :) altalaban kenyelmesen elkeszitem a csalad reggelijet, neki a tejet, akar meg is kavezom, es addigra szokott kb neki allni "anyazni" :)
2016. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!