Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az a rejtélyes piros...

Mi lehet az a rejtélyes piros folt a háta közepén derékvonalban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok rájönni. Hol mulik, hol pedig még nagyobb területű szabálytalan piros foltja van a háta közepén kb pelenkavonal felett.

Igaz bölcsis és gondoltam megütheti magát(de el nem tudom képzelni hogy a derekát hátát mégis hogyan...) de ma egésznap szemem előtt van, nem volt baleset és nagyobb a folt...hasonlo az ujszülött "gólyacsípéshez"


2016. jún. 25. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez így kép nélkül, bemondásra...szerintem te sem gondoltad át rendesen :)
2016. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lazacfoltnak pont ez az egyik jellemzo elofordulasi helye
2016. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De két évesen bukkanna fel lazacfolt?


Képet sajnos nem tudok mostanában feltenni.


Találtam egy felnőtt szőrös ffi googles képet de rajra több jön ki, gyermekemen csak egyetlen ami mulik, viaszajön, mulik visszajön


[link]

2016. jún. 25. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Más baja nincs? Bőr tapintása változik, meleg, fáj?
2016. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Más baja csak a melegkiütései kb tarkón és lentebb.de azok az esti fürdetéstől másnapra eltűnnek.a melegben megint kezdődik, hiába zuhanyoztatom napjában többször is
2016. jún. 26. 08:25
 6/10 A kérdező kommentje:

A folt tapintásra teljesen sima, nem érdes vagy holyagos a bőre.

Most igy reggel nem látszik csak hogy egy kicsit sötétebb ott a bőre szoval mintha megütötte volna

2016. jún. 26. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nadrág cimkéje nem piszkálta meg neki?
2016. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tuti nem címke mert nem karcolásnak/horzsolásnak tűnik hanem ütődésnek.

Es most is van csak egy kisebb érme nagyságu.


Mégis hogy ütheti meg mindig egy gyermek magát a háta közepén derékvonalban??

2016. júl. 10. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a lakásban, meg a bölcsiben, ha tudsz, be tud-e mászni valahová pl. ágy alá. Lehet akkor üti meg magát. Vagy a bölcsiben a játékok között, pl nekidől a homokozó szélének, stb.
2016. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jo hogy ìrod.ki is ment a fejemből.egy bölcsis anyukával is beszéltünk erről már mert az ő gyerekén is van.o remélem összefutok vele.mert mintha az ő gyerekének is ott lenne, de nem biztos hogy jol emlékszem, de ő is ilyen semmiből felbukkano prezurokrol kezdett beszélni
2016. júl. 11. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!