Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lisztérzékenység lenne?

Lisztérzékenység lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éves kisfiamnak pár napja elkezdett menni a hasa napi 3x, azt hittem azért, mert jönnek az utolsó fogai. Kapja a normaflort és most már csak napi egyszer van hasmenése. Eszik, iszik rendesen, kedve is jó, semmi baja egyébként, de azért aggaszt a dolog most már. Ma neten nézelődtem, és a híg vizes székletre azt írják, hogy lehet lisztérzékenység is.

Az lenne a kérdésem, hogy akinek a gyermeke lisztérzékeny, hogy vette észre? Csak híg kaki volt, vagy más tünetek is voltak? Köszönöm!


2016. júl. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne interneten diagnosztizálj. Orvos mit mondott a hasmenésre?
2016. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vittem még el hozz. Csütörtökön, vagy pénteken kezdődött és mivel más nem volt, azt hittem a fogától van. Le akarom váltani az orvost, mert mindenért könyörögni kell neki, meg már nem hiszek neki, mert a legtöbbször olyan dolgot állított, ami később kiderült, hogy nem is az volt..
2016. júl. 5. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje felkeresni egy másik orvost.

A lisztérzékenységnek legtöbbször nincsenek egyértelmű tünetei. 100%-osan csak altatásos bélbiopsziával lehet kimutatni. De sem akarod, hogy ezzel kezdjen. Ahogy az én orvosom mondta mindíg - nem lövünk ágyúval verébre.

Ilyen elhúzódó hasmenésünk nekünk is volt egyszer. 2 hét után kaptunk rá antibiotikumot. Egyből rendbe is rakta, pedig eleinte tartottam tőle. Ebben a melegben könnyű összezedni ilyen hasmenéses bacikat. De bármi lehet.

2016. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, csak azért kérdeztem, mert megíjedtem..

eddig 3x is ment a hasa, már csak egyszer és mivel azt hittem a foga miatt van, nem vittem, nme akartam, hogy elkapjon ott vmit, doki azt mondta, mikor egyszer sima hasmenéssel vittem, hogy amíg nincs láz, nincs baj..

2016. júl. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!