Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák. A kérdésem a...

Kedves anyukák. A kérdésem a következő lenne napi szinten milyen időpontban szoktatok internetezni és az mennyi ideig tart valamint az emaileteket milyen rendszerességgel nézitek meg és a nap mely időpontjában?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel és ebéd után netezek, és néha este is. Az e-mailekről jön értesítés a telefonomra, azt mindig rögtön megnézem.
2016. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor 2-15 percet, mikor mennyi nyugi van épp. Este ha alszanak, vagy ha nagy ritkán nappal egyszerre alszanak, akkor netezek többet.
2016. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Napközben ha a nagy bolcsibe a kicsi alszik. Dolgozom is ugyhogy akar egy orat is. Esetleg szopi közben, vagy ejszaka ha nem tudok visszaaludni kb 15 percet
2016. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Minden email át van irányítva telóra is. Így azokat azonnal megkapom mint az sms-t. Netezni alvásidőben szoktam. 1-fél4 között.


Mièrt érdekel ez téged?

2016. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Annyit kérhetnék tőletek, hogy pontos időt is tudtok írni? Mondjuk reggel 06-00-tól interneteztek egy kicsit vagy este 20.00-kor ilyen szinten lennék csak kíváncsi rá! Köszönöm!
2016. júl. 6. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel nekem egy rakás kéretlen levél jön reklámok, igy mailt csak olyankor nézek ha pl jelszot kértem valahova pl bank vagy ilyen olyan megtakaritas v ragisztraltam vakahiva es mailen kell erositeni stb.szoval kizárolag alkalomadtán nézem csak, ha konkretan várok valamit, vagy elotte pl viberen jelzett valaki, hogy irt a mailre is.



Netezés reggel 6:00-7:00 között

Es este igy valahogy 20:30-23:00 de nem mindennap.

Vagy ha pl netről akarok rendelni vmit akkor gyors napközben elintezem ha olyan hirtelen akarok vmit.

2016. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs gyereked. Én pl. a két picivel sose tudom előre mikor tudok netezni.
2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 honapos. Reggel 9-11-ig olvasok hireket, alvasidoben, irok a gepen (dolgozom) es netezem (baratnokkel beszelek). Aztan este par percet (mint most), miutan elaludt a gyerek.
2016. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugy mielőtt ébred, vagy miután elaludt.csak ha nem lett volna erthető.
2016. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!