Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mennyi időt töltötök...

Anyukák mennyi időt töltötök takarítással, főzéssel, kerti munkával, mennyi idő marad internetezni?

Figyelt kérdés
Őszintén!

2015. máj. 18. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hu ez nagyon változo :D Ma pl nem kellett sem főznöm sem takarítanom, úgyhogy eddig kb 2 órát voltam gépnél, persze nem egybe. Lassan jönnek haza a gyerekek az oviból, aztán megkezdődik a takarítás, mert mindent szét burítanak :) A picivel vagyok itthon.
2015. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 évessel és fél évessel vagyok itthon. Amíg ébren vannak addig max a telefonomon nézem meg óránként az emailjeimet és a fb-omat. (ha valami nagyon fontos dolgot nem tudok telón elintézni akkor kapcsolom be a laptopot)

1kor mennek aludni ebéd után kb 2 órát alszanak, ez idő alatt 1 órát biztos netezek, de van hogy mind a 2 órát végig netezem.

Alvás idő alatt csendes tevékenységet tudok csak végezni különben felébrednek, így nem ilyenkor házimunkázok.

Főzéssel kb napi 1-1.5 órát töltök, de ebben igazából benne van egy kis pakolás és valamennyi mosogatás is. Ha két napra főzök akkor egy napon biztos szabad. Kerti munka minden nap van, nagy az udvar, sok a gaz, a fiam játékai mindenhol megtalálhatóak így az udvar rendezés napi feladat. Takarítás pedig úgy néz ki nálunk, hogy 2 naponta porszívózok és hetente 1x mosok fel. (ha szükségesnek látom akkor többször) Port ritkán törlök, 2 nap múlva ugyan olyan poros minden, szóval nem hajtom agyon magam.

Rendet tartok, vagyis igyekszem tartani az egész lakásban. Kevés időm jut a saját dolgaimra.

2015. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam netezni, amikor eszem, vagy szárad a padló felmosás után, és úgysem tudnék mászkálni (nagyon kicsi lakás), illetve este, lefekvés előtt, amikor már mindenki alszik, és mindennel kész vagyok, de ez utóbbi egyre gyakrabban marad ki, mert estére nagyon elfáradok, és bezuhanok az ágyba. A összes többi időben kutyát/babát sétáltatok, takarítok utánuk (kutyák), babát szórakoztatok és gondozok, főzök (csak a babának, magunknak már nem fér bele, csak hétvégén, hétközben rendelem) és mosogatok.
2015. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

reggel rohanás van mert lusta vagyok és mindig az utolsó pillanatban mászok ki az ágyból :)

f5ig dolgozok, az ovitól 10percre, szóval 5kor már itthon is tudunk lenni. ma így volt, hulla fáradt vagyok, most fejeztük be a vacsit és beestem a gép elé :P ma már semmi olyan dolgom nincs, még 10 percet pötyögök, utána társasozok a gyerekkel, mesét olvasok neki, lefektetem és 9r visszazuhanok és még 1-2 órát olvasgatok :)

általában egyébként játszóterezünk, van hogy miután elaludt inkább tv-zek, szóval mióta dolgozom lényegesen lecsökkent a netes idő.

vásárolni csütörtökön és szombaton szoktam, főzni kb 2 naponta, de hétköznap csak gyors kajákat, inkább tészták mennek, szombaton meg a bonyolultabb, sok órás kajákat is megcsinálom :)

takarítani nagyon keveset takarítok, hétköznap csak amit muszáj, hétvégén meg férjem takarít :)))

2015. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Khm... köszi szépen a lepontozást. Azért azt hozzáteszem hogy nem azért nem főztem, mert nem volt kedvem hanem mert tegnap duplán főztem. Na mindegy...
2015. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!