Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovisok számára (4 éves fiú,5...

Ovisok számára (4 éves fiú,5 éves lány) a nyári szünetre jó kinti és benti játékokat tudtok ajánlani? Tudom, a neten van sokféle, de engem olyan érdekel, ami be is vált.

Figyelt kérdés

Arra az esetre,ha már a homokozót,hintát-csúszdát unják és persze egymást is:)Én pedig azt,hogy egész nap a tévé előtt ülnének..persze,nem engedjük nekik.

Nagyrészt oviban vannak,de egy hónap ovi szünet lesz,arra kellenének jól bevált tippek,játékos foglalkozások,amit tőlem is komolyan vesznek,és nem arról szól,hogy pl kidekorálhatnak egy fotelt,stb:)


2016. júl. 9. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem jól fogalmaztam,de nem tárgy játékra gondolok,hanem játékos tevékenységre,amihez lehetőleg túl sok eszköz nem kell.Millió játékuk van,és mind megunják..
2016. júl. 9. 18:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
activyti, amerikából jöttem, kincskeresés, akadályverseny, főzőcskézés, arcfestés, találóskérdések, színdarab rendezése és eljátszása, jelmezkészítés, vicces divatbemutató, házibuli(szoba feldíszítése, kiöltözés és táncolás. Ha gondoljátok egy-két kis barátjukat is meghívhatjátok, ilyenkor lehetnének kis falatkák, limonádé, aminek az elkészítésében segíthetnek ők is) medencézés, bunkerépítés, sátrazás a kertben
2016. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyémeknél most a "bunkerbenalvás" a sztár. Esténként beágyaznak az étkezőasztal alá, s ott alszanak:-)

De pl. pókháló készítés szikszalagból az ajtófélfa közé, s ki tudja átreptetni az újságpapírgalacsin-legyeket a pókháló között vagy kié ragad épp bele:-)

Ujjfestékkel függönydekorálás, utána akár ki is tudod mosni.

Kavicsfestés, pl katicabogarat is tudtok így készíteni.

Vízzel teli lufi vizzel teli lavorba dobása. Ki talál be messzebbről.

"Aranymosás": nagy edénybe kisebb-nagyobb kavicsokat tesztek, s merőkanállal, szitával ki kell merni őket (bár lehet, hogy ezt inkább a kisebbek élveznik).

Pacsakép készítése: félbehajtotok egy A3-as lapot, s csak az egyik felére pacsáltok vízbázisú festékkel vagy talán híg temperával. Utána összehajtjátok, simítjátok, s ki lehet találni, hogy mi születik belőle.

Felhőnézés,

2016. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket,ha valakinek van még,várom szívesen...:)
2016. júl. 10. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!