Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok játékokat egy 4...

Ajánlanátok játékokat egy 4 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

2 hétig én fogok vigyázni a keresztlányomra. Nem arról van szó, hogy nem vagyok el vele, csak szeretnék vmi mást a babázáson, mesenézésen, főzőcskézésen, festésen, rajzoláson, színezésen.... tehát ilyen 'alapvetőbb' dolgokon kívül is játszani vele :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 28. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyöngyfűzés,buborék fújás,medencébe fürdőzés, homokozás, tésztagyúrás
2015. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasás, képeskönyv nézegetés.
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyurmázás, foglalkoztatófüzetet vehetsz vagy valami matricás füzetet, azt is szeretik, süthettek együtt valami kekszet, amit ő is tud gyúrogatni, diafilmet nézhettek (mi netről töltöttünk le, kiírtuk cd-re és dvd lejátszón néztük és olvastam fel neki a történeteket), elmehettek játszótérre, aszfaltkrétázhattok, labdázni, társasozni, puzzlet kirakni, mesekártyázni, színes papírból kivágtok formákat, vagy készíteni valamit kartonból, tekézni (mi üres ásványvizes palackokat löktik ki kis labdával), csinálj neki csillámtetoválást, építőkockázni, csináltok kartonból várat vagy boltot, azzal is jól el lehet lenni mire elkészül, kb ilyenek jutottak eszembe, kislányom is 4 éves, bár ő mostanában jobban elvan az udvaron mint hogy benn játszon a játékaival.
2015. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!