Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olcsó megoldásokat keresek 8...

Olcsó megoldásokat keresek 8 éves fociőrült fiam szobájának dekorálására? Pl. Milyen újságból szerezhetek posztereket?

Figyelt kérdés
Kb 3 fél napom lesz rá. Néhány ötletet lattam a neten, de erdekelne a véleményetek, mert itt mindig jó tippeket kapok 😁.
2016. júl. 15. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valakinek nyomtatoja nyomtass ki egy par netrol szedett focis kepet, vagy el is lehet vinni, ahol minimalis aron kinyomtatjak poszter szerűen. Vagy pl. Polisztirénből fél focilabda fekete filccel megadni neki a mintat amit felragasztasz a falra, vagy mi anno filcekkel rajzoltunk a falra amit le lehetett mosni, esetleg az egyik falon lehet egy focipálya rajzolva. Remélem tudtam segíteni.
2016. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Képes Sportban mindig van poszter, van, amikor több, van, amikor 2, de azok nagyok.


Sőt, most van a magyar válogatottról külön poszter magazinjuk, (minden játékos külön poszeteren, plusz egy közös, kb. 2-3 hete jelenhetett meg, de mivel különszám, még szerintem elérhető.


Egyébként még a kedvenc focicsapat címerét felfesteni, vagy ha ez problémás, akkor kaphatóak nagy méretű törölköző, lepedő is a címerrel, azt is ki lehet szegelni.

2016. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ötlet hogy kérd ki a 8 éves véleményét, javaslatait is
2016. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tappancs újsg
2016. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tappancs újság több számában is voltak poszterek idén. Pl.: Dzsudzsák Balázs.
2016. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tippeket!
2016. júl. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!