Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig magoztátok ki a meggyet...

Meddig magoztátok ki a meggyet, szilvát barackot stb a gyereknek?

Figyelt kérdés
Mikortol képes rá hogy ne nyelje le még csak véletlenül se?
2016. júl. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én szeribtem addig fogom amig nem ő pucolja mossa magvazza szeleteli magának
2016. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Elmúlt harminc, de kimagozom neki!
2016. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éves, most tanítgatom neki, hogy félbeharapja a gyümölcsöt és kipiszkálja a magot.
2016. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is 2 éves múlt a nagyobb, a meggyet, cseresznyét hol kiköpi, hol nem, de nem bántja a hasát, ha le is nyeli. Érteni már érti és tudja is, hogyan kell kiköpni, de azzal szórakozik most meg, hogy le tudja nyelni. Ha felbosszant, kimagozom inkább neki, de van, amikor ráhagyom. Biztos, hogy már képes rá, hogy ne nyelje le, de csakazért is korszak van.

A nagyobb magosokkal nincs ilyen gond, nem próbálta meg sosem lenyelni.

2016. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2.5 éves volt a fiam amikor már értette, hogy a magot ki kell köpni, ki kell szedni a gyümölcsből. Most 3.5 éves és automatikusan veszi ki a magokat.
2016. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!