Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet egy kislánynak,...

Mi baja lehet egy kislánynak, ha meztelenül ül mindenhova?

Figyelt kérdés
Táborban voltunk, ismerős 2,5 éves kislánya nagyrészt egész nap pucér volt. Most azt hagyjuk, hogy ez kit zavar, kit nem, kizárólag eü. szempontból kérdezem, lehet valami vaja, ha pucéran mindenhova leül? Az én lányom 1évvel idősebb, de nem engedtem,hogy bugyi nélkül legyen. Kb. mindkét család úgy nézett a másikra, mintha ufók lennének. Én félteném túl a lányom és tényleg semmi baja nem lenne, ha pucéran ülne madárszaros betonra, gombás fatönkre, lóra (!) vagy már eléggé összekoszolt kismedencébe?
2016. júl. 23. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Ott a szűzhártya, a hüvely izmai, nem kerül be oda csak úgy semmi idegentest. Ha meg kis por belemenne (fizikai képtelenség), a hüvely öntisztuló.
2016. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Létezik gyermeknőgyóggyász is, nem véletlenül. Neki is lehetnek hüvelyi problémái. A hüvelyflórája sem alakult még ki, szóval elvileg még könnyebben. Igaz elég zárt még ilyenkor a hüvelybemenet.
2016. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
11es, könnyebben bekerül, mint azt gondolnád. Itt nem fadarabra meg ilyenekre gondolok, hanem koszra, porra, olajra, bogarakra, amiknek ugye a szűzhártya nem szab gátat.
2016. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
még lehet jót is test az immunrendszerkisgyerek korban alakul ki és minél több fél korokozóval és baktériummal találkozik felnőtkorban annál ellenállónn lesz a betegségekkel és a fertőzésekkel szemben, csak egy példa akik gyerekkorukban állatok kutya macska mellet nőnek fel szinte sose lesznek allergiásak rájuk mert a szerzvezet immunrendszere tudja kezelni
2016. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pici gyerek persze hogy szeret pucérkodni ,de tényleg nem a szabadban kellene hanem lakáson belül.
2016. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom, megoszlanak a vélemények. Azt hiszem, maradok a bugyinál.
2016. júl. 23. 15:52
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban,hogy ahogy én sem ülnék le pucér punával sehova,úgy a lányomnak sem hagynám.A kövezetet sem nyalom fel,mert annyira öntisztuló vagyok...kell a kosz a gyereknek persze,de azért egy minimum igényesség nem árt szerintem.
2016. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!