Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengerparton hány éves koráig...

Tengerparton hány éves koráig lehet egy gyerek meztelenül?

Figyelt kérdés
tudom sok hasonló kérdés van már,és már mindenki unja ezt a témát,de azért meg kérdezem hogy szabad e egyáltalán pucéran hagyni a gyereket? 5 éves lányom van,fürdőruhába volt egy darabig a parton de amikor meg látta hogy sok korabeli vagy fiatalabb meztelenül volt,meg kérdezte tőlem hogy ő mért nem lehet úgy? mondtam neki hogy nem helyén való de addig nyafogott míg végül le vettem róla a fürdőruhát,ő persze élvezte hogy szabadon lehet,de nem tudom én határesetnek érzem 5 évesen,ki hogy van ezzel?

2016. júl. 1. 17:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha van a méretében fürdőruha, akkor nem kell sajnálni tőle. Ízléstelennek tartom a gyerekek meztelenül való fürdetését tengerparton, meg egyáltalán hogyan lehet megmagyarázni neki, hogy mostantól akkor ruhában kell fürödni? Hacsak nem nudista strandra megy, élete hátralevő részében úgyis fürdőruhát fog viselni, szóval meg kell szoknia.

Fénykép meg végképp ne készüljön róla így, mert nem olyan kellemes felnőttként visszanézni...

2016. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%

A szabályozás és gyakorlat nagyon eltérő. Van, ahol senki és semmikor nem lehet meztelen, van hely, ahol csak úgy szabad strandolni, hogy a széles mosolyt nem számítva nincs semmi rajta.

Általában felnőtteknél a meztelen felsőtest általában elfogadott ott is, ahol teljesen nem szabad levetkőzni. Nem hinném, hogy életkorhoz, vagy testi fejlettséghez kötött határ lenne.

2016. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
32%
83 évesig.
2016. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
67%
Én az enyémnek sosem hagytam, beteg világot élünk és a strandok szolgálnak a pedofilok egyik legjobb vadászterületéül,én nem adok nekik esélyt. Míg kisebb volt, azt vett fel amit ráadtunk, később meg elmagyaráztuk neki hogy a nagylányoknak fürdőruha jár. Jó, nem mondom, nyáron, kánikulában, az elkerített kertünkben fürödhet meztelenül, de hozzánk képtelenség belátni a három méter magas kőkerítés miatt:-D
2016. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Egy alsót akkor is adnék rá, ha nem tetszik neki. Nem csak a beteg emberek miatt, hanem ha leül a homokba, kavicsra, nem túl higiénikus meztelen fenékkel, nunival.


Fiúnk van, soha nem engedtem meztelenül nyilvános helyen strandolni, most fog születni a lányunk, szerintem vele sem lesz ez másként. De nem vagyunk prűdek, itthon pl. lehet csupaszkodni az udvaron, a házban ebben a melegben én is főleg úgy vagyok, szóval nem tabu téma a meztelenség, de nem közszemlére téve.

2016. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyelj, tengerparton? Max, amíg nagyon baba, 1 év talán, de aztán legalább már egy alsót adnék rá. Higiéniás okok miatt, másrészről pedig igen, senki ne legeltesse rajta a szemét, főleg pedomaci ne.
2016. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%
Maximum egy pár hónapos babánál tartom elfogadhatónak,de onnantól kezdve hogy totyog,egy kis bugyit nyugodtan kaphat.
2016. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem egészséges. Nem is a pedofilok miatt, hiszen én ott vagyok a gyerekkel, de meztelenül leülni homokba, kavicsba, ami tele van minden szirrel sz*rral? Homokozóba sem ülteted pucéran a gyereked (jó esetben), hiszen a macska kakától kezdve abban is van minden, de tengerparton sem különb a homok, kavics. Nem szabad és ne érdekeljen más gyereke. Más gyereke pucéran még egy szökőkútban is pancsikolhat, gondolom azt sem engednéd meg neki.
2016. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
60%
5 honapos, uszopelusban van a tengerparton. Kesobb se lesz meztelenul.
2016. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!