Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy elvegye a testvéremtől a baltát, és a zsebkést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 vagyok, testvérem idén tölti a 6- ot. Erdélyben élünk, és a család mondhatni büszke hogy a kis testvérem már gyerekként üzi a virtust. Kérdés nélkül vásárolt a sporolgatott pénzéból a húsvágó baltát (ami úgye kisebb, de élles, valódi veszélyról van szó), és 2 zsebkést, szintén éles, veszélyes tárgyak... Anya kb. lekokálja hogy ezzel játszanak a barátjával, sőt nem csak anya, igazából mind a 4 szülő... (mert hogy a barát szüleit sem érdekli). Nem tehetek semmit, igy is főldig vagyok szidva ha egy szót is szólok... másképp nem bánnám ha megvádnák magukat, mert nagyon parasztok voltak velem, és egy életre megtanulnák... de rettegek a vértől, és úgy érzem mégsem ilyen modon kellene tanulniuk...

Mit tudnék tenni?



2016. júl. 29. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
*az esetleges elgépelésért, és helyesirási hibákért elnézést, nem ártott volna átolvasni
2016. júl. 29. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
6 éves és simán vásárolt magának ilyen tárgyakat.Na persze.Hosszú a nyári szünet...
2016. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre azt szoktam mondani, hogy a hülyék a túloldalon laknak. Azokat etesd! ;-)
2016. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
- Bácsi, tessék szives felemelni, mert nem érem fel a pultot. Köszönöm bácsi, mostmár látom a választékot! Azt a nagy húsvágó bárdot kérem onnan középről, meg azt a dobtáras géppisztolyt felülről. Nyalókával fizethetek?
2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!