Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom a saját testvéremtől...

Undorodom a saját testvéremtől mégis segítenék neki?!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van egy ikertestvérem. A kapcsolatunk soha nem volt rossz, de kimondottan jó sem.

Ő volt mindig a nagyszájú menőfiú, én pedig inkább a visszahúzódóbb.

Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen hozzám. Idegenek leszünk lassan egymásnak, bár mindig verekszünk. Egy arrogáns barom.

Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket.

Viszont egy pár hete a suliban, elkezdtek oltogatni a szexuális orientációm miatt. NEm tudom ez egy iker telepátia vagy mi, de megjelent és megvédett, ami nagyon meglepett, hiszen nem támogatja, hogy meleg vagyok. Ezután persze egy újabb igazgatóival gyarapodott az ellenőrzője, amit magamra akartam vállalni, de mondta, hogy majd ő elintézi. Na mindegy is, tegnap este későn jött haza, mivel egymás mellett vannak a szobáim szokás szerint felébresztett.

Dörömbölt a szobájában, amitől nem tudtam aludni, így átmentem. Ott állt a tükör előtt, karmolta a mellkasát és sírt, utoljára kb oviban láttam őt sírni. Azonnal kitessékelt, de azóta is zavar a dolog.

Hogyan húzhatnám ki belőle mi a baja? Mitől készülhetett ki? Olyan erős



2015. máj. 10. 22:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Lehet ő is meleg.
2015. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%

Biztos bevertek neki egyet, rájött, hogy nem ő a legjampibb ember.


A viccen kívül, az ember ahogy nő, egyre érettebben gondolkozik, és lehet, hogy most kezdi érezni tettei súlyát.

2015. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
hülyeség talán, de nem lehet, h ő is meleg csak nem bírj elviselni?
2015. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
lehet tett valami rossz dolgot, amit utána egyből megbánt, de nem tudta visszacsinálni? komolyabban testileg bántott valakit mondjuk? az nem lehet?
2015. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
lehet hülye vagyok, de nekem erről a mellkas karmolásról egyből az jön le, hogy undorodik saját magától, na mármost hogy ez mitől lehet, az egy rettentő jó kérdés
2015. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

"Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen" és ezért már "Undorodom a saját testvéremtől" na ez már valami azért te sem vagy semmi, de valószínű hogy a tesó is meleg és ez a baja

2015. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy meleg lenne, ha látnátok, 17 évesen is már olyan férfias, én a közelében sem vagyok. A testéből és a lelkéből egyaránt sugározza a keménységet.

Nagyon rosszul érintett, hogy a törhetetlen bátyám mégis az, és nekem fogalmam sincsen ki vagy mi törte meg, annyira egy tehetetlen senki vagyok, amikor nekem van szükségem segítségre, mindig mellettem van, én pedig hasznavehetetlen vagyok

2015. máj. 10. 23:02
 8/48 A kérdező kommentje:
az undort olyan dolgokra értettem, amit nem szeretnék megosztani
2015. máj. 10. 23:03
 9/48 anonim ***** válasza:
98%
Háááát a filmekben a nagydarab kemény nagyképű csávókról szokott kiderülni, hogy valójában melegek, és épp azért csinálják a gyengék terrorizálását.
2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozogsz meleg körökben, akkor tudod, hogy a melegek egy része kifejezetten férfias.
2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!