Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye Neked is rosszul esne ha...

Ugye Neked is rosszul esne ha a gyerekedet születésnapján, névnapján a keresztszülei nem köszöntenék fel?

Figyelt kérdés
Nem ajándékot várok,hiszen messze is laknak,keveset találkozunk velük. De egy telefonhívás egy sms vagy facebookon legalább egy üzenet jól esne. Bár a gyerek még nem fogja fel hogy elfelejtették... (2 éves)
2016. aug. 2. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

nem esne rosszul...főleg egy 2 éves esetében.

egyébként a lányom is ennyi idős...mivel várandós vagyok szűk körű partit rendeztem, a vidéki rokonokat - és így a keresztszülőt sem hívtam meg kimondottan. Igaz, ő jelezte hogy esetleg majd feljön, de végül nem jött fel. És amiatt meg külön nem is írt üzentet, hogy felköszöntse..őszintén a kérdésedig ez fel sem tűnt :) nálam egy facebook üzenet vagy egy sms nem sokat ér, olyan mint ha nem is írt volna...sőt inkább ne gratuláljon valaki, mint hogy odalök valamit az üzenőfalra, úgyhogy 3-4 évente beszélünk egyébként...na az a halálom :) persze értem, nálad nem erről van szó, de 2 éves, hidd el semmit nem fog fel majd ebből.

2016. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Rosszul esne.
2016. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

Most a gyereknek esett rosszul, vagy neked???


Férjem olyan szinten nem nézi a naptárt, hogy a saját anyukája szülinapjára is én figyelmeztetem. Azt tudja, mikor van, csak nem figyeli, mikor milyen dátum van, így nem tűnik fel neki, hogy "ma van".


SZóval nem, én nem sértődöm meg ilyenen.

3,5 éves a fiam, amikor tartjuk a "buliját" és jön a család, barátok akkor köszöntse mindenki (hisz az van csak meghívva, aki számít).

2016. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem esne rosszul.
2016. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem esne rosszul.
2016. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem esne rosszul. Sőt a kérdésedig fel sem merült bennem, hogy bárkinek is fel kellene köszöntenie a szülinapján. Alapban csak mi szoktuk, még a nagyik sem ha csak épp nem ott vagyunk vagy ilyesmi, mert alapból ők is akkor köszöntik mikor családi körben tartjuk.
2016. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem rosszul esik, mérges vagyok miatta. Az én fiam már 4 éves, ő felfogja, hogy elfelejtették. Ez van, rosszul választottunk keresztszülőket.
2016. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem esik rosszul.
2016. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Nem, nem esne rosszul, volt már párszor...

A férjem tavaly a saját lánya szülinapját felejtette volna el, ha nem szólok. Pedig imádja, de az ünnepekkel hadilábon áll. Ez van.


Ha keveset is találkoztok, pláne nem értem, miért esik rosszul. Nem lehet naprakész mindenki. Mások vagyunk, más értékrenddel.

2016. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
53%
Attól függ, egyébként érdeklődnek utána? Az nem várható el tőlük, hogy felhívják telefonon a 2 éves gyereket és felköszöntsék (az sem, hogy téged köszöntsenek fel helyette). Viszont ha hívtad őket a szülinapjára, de ők nem jöttek el (akár egy későbbi alkalmas időpontban sem) az már probléma. Valamint szerintem egy keresztszülő igenis küldjön szülinapi ajándékot a keresztgyerekének! 2 éves gyereknek nem kell több tízezres ajándék, nem halnának bele ha postán elküldenék, ha annyira messze laknak.
2016. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!