Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól engedted meg...

Hány éves kortól engedted meg a gyerekednek, hogy használja a konnektort?

Figyelt kérdés
Hogy bármit bedugjon a konnektorba egyedül vagy kihúzzon onnan.

2016. aug. 3. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Én nem vagyok szülő, se felnőtt, de nekem már megengedték szerintem 2 évesen is, mivel akkor először a konnektorban lévő csatlakozókat ki-be huzigálni. De ha egy évesen akartam volna b4sztatni a konnektort, akkor is megengedték volna. Meg amúgy is teljesen veszélytelenre vannak a konnektorok megcsinálva... :)
2016. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

nekem a nagyobbik fiam 8 a kicsi 5 éves. A nagyobbik az már elég ügyes és oda figyelve dugja be mondjuk a töltőt. A kicsit viszont én még mindig nem engedem hogy hozzá nyúljon. Nem hiszem hogy olyan létfontosságú lenne hogy ő 5 évesen bármit is bedugjon a konnektorba.

Kitti

2016. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
7éves, a porszívót, töltőt bedughat -és be tud dugni, mert egyébként gyerekzáras a konnektor.
2016. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk iskolás kortól (hiszen már késsel, ollóval, tűvel, kalapáccsal... stb. is gyakorol). Persze nem egyedül és játékból, hanem segíthet így pl. porszívózni vagy hajat szárítani. Mindig újra megmutatom, hogy kell biztonságosan és komolyan. A konnektorokban meg védő van, kipiszkálni még felnőttnek is nehéz.
2016. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9-10.
2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok. Miért lettem lepontozva? Sebaj, sok a paranoiás balf4sz. :D
2016. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!