Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek ti milyen programoka...

4 évesnek ti milyen programokat javasolnátok házon kívül?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves kislányról van szó. 2 hétig lesz nálunk. Ti miket szoktatok vele csinálni? Mi az amit élvez, hova szoktatok vele menni.

Persze vannak terveim: játszótér mindennap, játszóház, fürdő, erdőben séta, vásárlás neki, biciklizés, fagyizás. De valahogy nincsen több ötletem. Azt szeretnénk, hogy nagyon jól érezze magát és ehhez hozzájárul az is, hogy változatosak legyenek a napok.


Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 5. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy kábé hol van az a "nálunk". Hiába mondom, hogy mejetek el a Planetáriumba, ha Gávavencsellőn laktok.
2016. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

állatkert, élményfürdő, vadaspark, kisvonatozás, de attól függ mit szeret.

Az én lányom most odavan a nyuszikért, úgyhogy megyünk nyuszikat nézni.

2016. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsd túl. Egy ekkora gyerek bárhol elvan, ha van víz, játszótér stb. Low budget megoldásokkal is jól érzi magát, nem kell feltétlenül minden nap méregdrága élményfürdőbe cipelni, bár bánni nem fogja.
2016. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felsoroltak pont elég.

És igen, konkrét programajánlóhoz kéne tudni, hogy hol is vagytok!


Ötlet: az én fiam 4 évesen volt hajókiránduláson a Tiszán, imádta, és emlegette sokáig! :)

Vagy amikor először ült villamoson, metrón, trolin, az is hatalmas élmény volt.


Ami nagyon fontos, hogy azért az otthon megszokott napirendje meglegyen nálatok is, az anyukáját kérdezd meg, hogyan alakul ez. És a programokat is ehhez igazítsátok. Pl. nem mindegy, hogy szokott-e aludni délután, és mennyit szokott, mikor kel reggel, mikor fekszik este. Az étkezés is fontos, mert éhesen álmosan tuti nem fogja élvezni egyik programot sem.

2016. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy nagyvárosban lakunk, ahol tényleg sok minden megvan. De nem a fővárosban. És csak általánosságban érdekelt, hogy ti milyen típusú helyekre jártok, nem gondoltam konkrétan például, hogy melyik játszira :)

Köszönöm a tippet, de pontosan tudom, hogy milyen a napirendje, mert sokat van nálunk, csak már kezdtem kifogyni a szórakozási lehetőségekből :)


Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 5. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

rossz időben

könyvtár

játszóház

múzeum

mozi

cirkusz

barlang


jó időben

hegymászás, kirándulás

hajókázás

Máltai játszóterek nagyon szuperek

állatkert, vadaspark, botanikus kert

kalandpark

kisvasút

biciklizés, rollerezés, görkorizás (folyóparton)

2016. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

játszótér, strand, piknik (akár a játszótéren is) -ez simán kitölt 2 hetet.


ha a gyerek a szüleivel kocsival szokott közlekedni, akkor élvezheti, ha elmentek buszozni, vagy még inkább vonatozni. csak pár faluval arrébb, ott egy kis séta, fagyi, majd következő vonattal haza.

2016. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!