Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bicikliülés kérdés?

Bicikliülés kérdés?

Figyelt kérdés

4 éves a lányom és 25 kiló. A kerékpár ülés viszont csak 22 kilóig terhelhető.

Nagyobbat sehol sem találok.

Óvodába bicajjal kell hordanom. Ülés nélkül sima csomagtartón szállíthatom? A küllővédőm van.


2016. aug. 10. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tiltja a kresz.

Vagy saját bicajjal megy, vagy gyalog viszed. (bár vidéken elmegy a csomagtartón szállítás)

2016. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég messze vagyunk,saját bicajjal neki baromi fárasztó lenne, még nekem is az.Gyalog pedig egy óra az út. Város egyébként.
2016. aug. 10. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem októberben lesz 4 éves a kislányom és futóbicajjal 40 perc alatt érünk az ovihoz. Ő futóbicajozik én meg lassan tekerek mögötte mert a gyerekülésbe a két éves fiamat viszem,mi így oldjuk meg. Gyalog több mint egy óra lenne az út. Sosem panaszkodik hogy elfáradt.
2016. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi még több, mint egy órára lakunk gyalog. De a saját bicaján jön. Soha nem mondta, hogy fáradt. Sőt! Még többet is szoktunk tekerni. Az ovi nem is távolság neki. Szerintem amúgy a futóbicikli fárasztóbb lehet, mint neki is tekerni.
2016. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tekerős biciklivel még nem barátkozott meg,nem szereti egyenlőre... ezért futóbiciklizik...

2-es voltam

2016. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Normál 16-os kétkerekű bicajjal fog menni. Ilyenkor jöhet velem az úttesten, vagy a járdán tekerjen?
2016. aug. 11. 09:18
 7/7 anonim válasza:
100%
Inkább járdán és előtted. Én is így szoktam, ahol nem volt kerékpárút. Inkább megszegtem a kresszt, de nem vittem ki a kicsit a forgalmas útra. A következő fokozat az volt, hogy kevésbé forgalmas úton mentünk, a férjem elől, a gyerek középen én hátul. Most már kettesben főúton. (8 éves, biciklivel járunk suliba egy kisvárosban) Tehát fokozatosan szoktattuk.
2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!