Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bicikliülést vegyek?

Milyen bicikliülést vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok bizonytalanodva.

Dönthető? Hagyományos? Olcsóbb, de új? Használt, de valami masszív, márkás?

16 hónapos jelenleg és tavaszra szeretnék venni, az ovi 5 percre van, tehát ide-oda kirándulnánk, nem hosszas utakra, de naponta vagy hetente többször is használnánk, ha fogja szeretni. Kösziiii! :)



2013. jan. 22. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, én mindenképpen valami masszívat vennék, nem baj, ha használt. Ellenőrizd, hogy nincs-e rajta repedés, minden fontos tartozéka megvan-e, és hogy minden része jól működik-e. Láttam olyan gyerekülést, amin a gyerek lábát nem lehetett rögzíteni, mert annyira vacak volt az erre szolgáló pánt.


Nekünk egyébként valami teszkós ülésünk volt, hát, azt a típust nagyon nem ajánlom. Elvileg talán 15 kg-ig használható, de nagyon gyenge volt, hajlott az egész, most nyáron ki is dobtam, úgy, ahogy volt. Mivel nem tartotta stabilan a gyereket, a bicikli egyensúlyát is jobban rontotta (ami amúgy is gyengébb lesz a hátra kerülő nagy súly miatt). Van viszont egy régi, jó erős gyerekülésünk, majd azt fogom elővenni, nagyon strapabíró darab, már kiszolgált két gyereket. Kb. 20 éves már, de szerintem kutya baja (hacsak a műanyag el nem öregedett azóta).

2013. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kicsi én előre tenném. Ha előre, akkor WeeRide. Drága, de tuti biztonságos, nem a kormánycsőre szerelhető, könnyen összeszarható meg ilyenek. Ha hátra, fogalmam sincs, most nézelődöm, s nem tudom én sem eldönteni, hogy legyen a bukósisaknak helye kialakítva, dönthető legyen a támla vagy sem...
2013. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!