Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » CSOK-ot igényléssel kapcsolatb...

CSOK-ot igényléssel kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem a CSOK-kal kapcsolatban lenne egy kérdésem azoktól, akik esetleg már igényltek. Előre is elnézést, ha bagatell, de inkább megkérdezem :) Szóval az érdekelne, hogy ez úgy működik, hogy ha megfelelünk minden feltételnek, akkor elutalják a pénzt, és utána neki lehet kezdeni a munkálatoknak (mi bővítésre szeretnénk felvenni), vagy először el kell végezni a munkát, bemutatni a számlákat, és csak utána utalnak?

Köszi előre is, és még 1x elnézést, ha hülyeséget kérdeztem :)


2016. aug. 11. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerződést kell bemutatni


Igazábol én sem értem hogy abba akkoe hogy írnak összeget .

2016. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint milyen szerződést?
2016. aug. 11. 12:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Úy tudom,készültségi fokonként,UTÓLAG finanszíroznak.Mi is ezért nem vettük igénybe.
2016. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ez jó... ezzel "sokat segítenek" :(
2016. aug. 11. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Utólag finanszíroznak. Pl. ha lakást veszel, akkor már adásvételi kell hozzá, hogy adják a CSOK-ot (mi hitelt nem vettünk fel hozzá).
2016. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi bővíteni szeretnénk, mert jön a második baba. De így nehéz lesz, ha csak utólag finanszíroznak :(
2016. aug. 11. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Készültség alapján van folyósítás, utólag.


Egy bankár

2016. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ez így ebben a formában nekünk nem segítség :( tulajdonképpen megint azok járnak jól, akiknek van pénzük :(
2016. aug. 11. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Utólag finanszíroznak.
2016. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez annyira speciális eset, hogy jobban jársz, ha már a tervezés előtt konzultálsz a bankkal. Lehet, hogy valaki leírja, hogy nála hogyan volt 2 hónapja, de most már teljesen mások a szabályok. Rengeteg mindenre kell figyelni. Nem mindegy, hogy mennyivel, hogyan bővítesz. Tehát már a tervezésnél is figyelembe kell venni a csok szabályait. Nem tudom, hogy a folyamat melyik lepesenel tartotok egyébként. De abban biztos lehetsz, hogy egy a csok és minden egyéb más szabályoknak megfelelő bővítésre nem elég a csok, kell önerő. Hiszen a benyujtott számlák értékének maximum 50%-a lehet a csok.
2016. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!