Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Biztos Kezdet Gyerekházakkal...

Biztos Kezdet Gyerekházakkal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem régen olvastam egy cikket róluk és felkeltette az érdeklődésemet. Csecsemő és kisgyermeknevelő szakon kezdek, de nem feltétlenül szeretnék a jövőben állami bölcsődében elhelyezkedni. Ha lenne rá lehetőségem szívesen mennék alapítványhoz, vagy hasonló intézménybe dolgozni.

Sajnos nem igazán ismerem még ezeket az intézményeket. Ha esetleg van itt olyan, aki dolgozik ilyen vagy ebben az intézményben, ill olyan szülő akinek van tapasztalata ilyen téren, nagyon megköszönném ha írna nekem (akár privátban), hogy hogy is működnek ezek az intézmények, alapítványok.

Milyen ott "élet", hogy folyik a munka, stb.


Előre is köszönöm szépen ha válaszol valaki! :)


2015. febr. 1. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

a Biztos Kezdet Gyerekház hátrányos helyzetű régiókban működnek, és szociálisan is segítenek (mosási lehetőség, csere-bere, tízórai, kis konyhakert...). Budapesten pl. a VIII és a IX kerületben is van, ahová volt alkalmam elvinni a gyermekem.

egyébként gyerekház válogatja, hogy hol mit tartanak fontosnak, milyen foglalkozásokkal várják a gyerekeket.

ha nagyon egyszerűen szeretném megfogalmazni, akkor egy délelőtti napközi.

2015. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm szépen. :)
2015. febr. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!