Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség, miért nem szeretek...

Segítség, miért nem szeretek játszani a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Most 7 éves, eddig semmi gond nem volt, imádom, sokat foglalkoztam vele, az utóbbi 1-2 évben azonban kínszenvedés vele a játék számomra... :( Bármilyen programot, bármilyen időtöltést nagyon szeretek vele, csak az a kimondott leülünk és legózun, autózunk, stb. az néha szinte fizikai fájdalmat okoz... :( Borzasztóan bánt, és nagyon igyekszem, de az igazság ez. Vannak jó pillanatok, társasozunk pl, és sokat nevetünk, az jó, de sokszor kínszenvedés. Más is van így? MI lehet az oka?
2016. aug. 13. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezt itt hagyom, érdekelnek a válaszok
2016. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
ha egyke gyerek és folyton rajtad lóg, nincs szabad tered, akkor azért. ha nem ez az ok, akkor nem tudom
2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eleve nem szereted azt, ha le kell ülni egy helybe. Hiszen írod, hogy egyébként mindenféle programot szeretsz vele. Szóval szerintem nincs semmi gond. Nem szerethet mindenki mindent.
2016. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben én sem vagyok oda az autótologatós, legózós játékért. Társasozni imádok vele, ha kint vagyunk a kertben és ő homokozik én meg mellette ülök, az is jó, nagyon szeretem figyelni, amikor elmerül a saját kis dolgaiban, de amikor nekem kell tologatni az autót attól ki tudok akadni valamiért. Ugyanígy hét éves. Igényelné így nyáron a gyerektársaságot, de sajnos nem nagyon van a falunkban vele egykorú.
2016. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát ne játssz :) Semmi értelme, hogy erőltesd, egy 7 éves már javában el kell játszon egyedül! Nagyon fontos, hogy megtanulja feltalálni magát egyededül is ezzel fejlődik a kreativitása, képzeletereje. Természetes, hogy nem szeretsz ott görnyedni és legózni, hiszen felnőtt vagy, nem az a dolgod, hogy legózz meg autót tologass. Vidd sokat gyerekek közé, osztalytarsakhoz, játszótérre.
2016. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok! :) Igen egyke, és nagyon igényli a társaságunkat. De feltalálja magát, és sokat játszik egyedül, ügyes, kreatív, nem mondhatnám, hogy mindig rajtam lóg, épp ezért bánt, hogy a maradék időben sem tudok jó szívvel "leülni" vele. Ezt kb. 5 éves koráig élveztem vele, de ma már nem. Igen, gyerektársaság kellene, de sajna az nincs:( :( Most költöztünk új városba... Talán majd a kezdődő iskolában szerzünk barátokat.
2016. aug. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!