Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik 27 honapos kor...

Mi történik 27 honapos kor körüli gyerekkel, hogy visszamentünk a babakorba? Szeparációnak hat

Figyelt kérdés

Szinte minden pillanatban követ, wc re sem tudok menni, nem hagy nyugton ülni egy kávéra sem, húz, hogy játszak vele, vagy vegyem fel, vagy odaáll az ajtó elé negogy kimenjek, mindezt sírva, de nem a bánatos sírás ez, hanem olyan "nyarvogós", az a "fejfájdító" stílus.

Mindennek tetejébe éjszaka vele kell aludni mert különben drámázik.

Eddig ügyes, önálló volt, eljátszott, aludt egyedül, környezetben nem változott semmi.

Ma egész délelőtt a dobhártyámat edzette, nem akart leszállni rólam mama mentett meg, mert ahogy jött, úgy varázsolódott át a gyerek tündérbe.mosolygós, kenyérre kenhető lett.

Nem értem mi ez az egész?


2016. aug. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ott keresném a problémát, hogy a szemedben még mindig x hónapos baba, nem pedig több mint 2 éves gyerek.
2016. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel szerintem nem mindegy abszolut hogy most mult két éves, vagy már 2,5 vagy lassan 3, ezért írtam hónapban.

Gondoltam mndenki tudja hogy még a két éves korban is nagy különbségek vannak.

2016. aug. 13. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
A kreativitás csak beszólásig tud terjedni...?
2016. aug. 13. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 25 hónapos, de kb. ugyanez van. Toporzékolni is szokott, állva vagy hanyattvágva. Dackorszak.
2016. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megosztom

[link]


(De vállalom a másikat...)

2016. aug. 14. 00:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ide jött volna
2016. aug. 14. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!