Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet táncolni egy 2...

Hogyan lehet táncolni egy 2 évessel? Milyen elemeket tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeirni pár elemet, azt tanulgatni, modositgatni, ritmusra csinálni, és a gyermeket is aktivizálni, máramennyire egy 2 évest lehet.

pl a rock and rollos tipusu lépést már "tudja" kitolom, magamhoz huzom, ujra kitolom, elengedem az egyik kezét, bepörgetem magamhoz és kipörgetem, meg ilyen hülyeségek, vagy hátra döntöm(ahogy a ffiak a nőket szokták lassúzásnál)stb.

Annyira cukin végigvigyorogja az egészet, meg probál rugozgatni, billegni, stb, hogy kár lenne ha nem marad rola felvétel.


Márcsak az apjának is meglepi lenne, mert alig lát minket(külföldön van)


Egyelőre annyi van meg, hogy gördeszkával fog bevonulni(nincs rollerünk..)mert engem is meglepett, hogy jé, gördeszkázik a pelenkás gyerek :D az apja még nem is tudja :)


2016. aug. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Sose értettem hogy miért akarnak az emberek bazári majmot csinálni a gyerekükből. Amit magától csinál, az mindig aranyosabb, mint egy betanított produkció.
2016. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Neked kell tudni, te ismered, hogy mit tud. A két évesek sem egyformák!

2. Igaza van az 1. válaszolónak, jó nagy hülyeség!

2016. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan lehet táncolni egy 2 évessel?

Megfogod a kezét, és rázzátok...



Milyen elemeket tudtok elképzelni?

Egy 2 évesnek??? Semmilyet. Az a legcukibb, amikor magától csinálja.

2016. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Az én kislányom 6 éves és ha "táncolunk", lépkedünk meg ilyenek, amik maguktól jönnek, nincs koreográfia.


Az a legjobb amit magától csinál, nem amit betanítasz. A lányka Ennyi idősen "topogóst" járt. Annál aranyosabb nincs. Volt 3 reklám, amit ha meghallott, mindent otthagyott és táncolt.

2016. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is olyan bazárira gondoltam, mint a ki mit tud-okon!!természetes, a spontenaitás is benne lenne. Csak nem vagyok kreativ.
2016. aug. 15. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Juj, de erőltetett...
2016. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!