Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen mai, modern zenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mai, modern zenét tudnátok elképzelni egy fiatalos lagzira, amire táncolni is jól lehet?

Figyelt kérdés
Mulatós kizárva :)
2016. máj. 25. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Kis Grófo Kurtág dalokat énekel?
2016. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A viccet félretéve ott a youtube. Elég egy mixet betenni.
2016. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen swingpop/charleston-modernizálásokat, mint pl. Caro Emerald. Ezenkívül van még pár ötletem, de kérdés, nektek mi a stílusotok, és mennyire kell alkalmazkodnotok idősekhez:

- ha vmi ilyen "electro swing remix"-t beírsz google-re, ezer meg egy ilyen stílusú dalt kidob, abból meg bőven lehet válogatni

- Eurovízió-dalokat átvizsgálni kb. a 2005-ös évtől mostanáig... sok gagyi szar is lesz benne, de van pár táncolható, normális darab is

- ha latinos típusok vagyok, Enqrique Iglesias, J. Balvin stb.

- ami sztem az elmúlt évek popslágereiből viszonylag táncolható, de nem gagyi, azok a következők: Pharrell Williams-Happy, OneRepublic-Counting Stars, Thomas Rhett-Crash and Burn, Shakira-Rabiosa pl. (de ha más a stílusotok, csomó Jennifer Lopez, Kesha pl.-dal is van, ami pörgősebb)


- illetve ha lassú is kell, akkor John Legend: All Of Me, Ed Sheeran: Thinking Out Loud,


ami passzolna a leírásra, de hanyagolnék: az ilyen Szatmári feat. Jucus, Josh és Jutta, Spydance stb. egyéb diszkózenének csúfolt förtelmek

2016. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívj egy jó DJ-t és megoldja.
2016. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!