Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ragasztót érdemes...

Bobbbo kérdése:

Milyen ragasztót érdemes használni műanyag gyerekjátékok ragasztásához?

Figyelt kérdés

Mivel a mai játékok nagy része műanyag, elég sok it ott eltörik, viszont gondolkodom hogy megragasztanám őket - DE - kérdésem az lenne, hogy érdemes ragasztózni, vagy vegyünk újat, mert ugye az erősebb ragasztók elég durva anyagok, mi van ha a gyerek (3 éves) megnyalja, stb. lesz e tőle baja vagy sem.

Tehát vegyen az ember újat, vagy ragasszon, és ha az utóbbi, akkor milyennel?



2016. aug. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan a jatek, vagy nagyon szereti meg lehet ragasztani. Poxipollal, ami ugy tudom, miutan megszarad teljesen megkemenyedik es muanyag lesz, de azt is csak olyab helyen hasznalnam ahol a gyerek kozvetlenul a ragasztoval nem tud erintkezni, mert egyebkent veszelyes. De el kell olvasni a hasznalati utmutatot. Vannak teljesen borbarat ragasztok is, bar nem olyan tartosak. A kisebb muanyag jatekokbol meg inkabb vennek ujat. Vigyazzatok, mert egy ragasztott alkatresz konyebben leesik es nehogy megakadjon a gyerek torkan. En vasarlaskor is azt tartom szem elott, hogy ne legyen a jateknak konnyen letorheto, kiallo kis reszei ami fulladast okozhat.
2016. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem ragasztgatok. AMi széttörik, én befőttes gumival oldom meg, férjem csavarral. Ha nem lehet, kuka. Marad bőven még.

De a 3 éves fiunk már rég nem nyalogatja a játékokat, szóval akár meg is lehetne ragasztani. De én nem hiszek benne. Az már nem lesz a régi. ( a befőttes gumis megoldásom is általában a kuka előszele...)

2016. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
pillanatragasztó tökéletesen működik. teljes száradás után akár nyalogathatja is... bár egy 3éves már azért meg kell értse, hogy nem kell mindent (semmit) nyalogatni.
2016. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerencsére nálunk sem nyalogat semmit a 3 éves gyerek, de mint lehetőséget fenntartom, tehát számolni akarok vele játékok ragasztása esetén - továbbá van már kishugi is, így jó ha az ember jobban képben van
2016. aug. 16. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!