Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás korú gyermekednek hol...

Óvodás korú gyermekednek hol és milyen őszi cipőt vesztek?

Figyelt kérdés

Klasszikus bőr félcipő?

Ezen kívül érdemes még +sportcipőt (magasított szárút-e),és gumicsizmát is venni az ovihoz?


Mire lesz szüksége? Nem akarok feleslegesen sok cipőt venni....



Köszönöm!



2016. aug. 16. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Decathlon magasított szárú van egy,lidl tornacipő szerű is van,ha jó rá a sport,még az is lesz. De nekem ugyanabba megy ki,mint utcára. Nem megy tönkre neki egyik se. Csizma is lesz neki de sosem bőrt veszek,sima vászon vagy gumi külsejűt ott,ahol lerúgja
2016. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Supetfit vagy primigi cipője lesz őszre 2 pár. Sporcipő nem lesz. Gumicsizma igen.
2016. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Az én fiam 2 nap alatt lenyúzza a sima sport cipő orrát az oviban (icipici motorral), így D.D.Step-et veszek neki, na azt nyúzhatja, lemosom és mintha új lenne. Mellette van neki gumicsizma is, esőben jó szolgálatot tesz. Itthonra pedig van egy lenyúzott sport cipője, ebben csak az udvaron játszik.
2016. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy Minionos tornacipője, ez H&M.

Van egy sima sportcipője, ez Dechatlon.

És van egy gumicsizmája, az Deichmann.


Magasított szárú sportcipőt nem veszek neki.

De a Dechatlonba érdemes körülnézni, a téli bakancsot is ott fogjuk venni (tavaly is ott vettük)

2016. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!Nekünk is van minionis a h&m-bôl :)

Van meg egy h&m-es sport.

Decathlonból bakancs es gumicsizma szintén h&m.

2016. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is decatlonra szavazok.

de mivel nálunk nincs, és ritkán jutunk el oda, próbálgattuk a kínálatot, és tökéletesen elégedett vagyok a lidl-s, aldis cipőkkel, csizmákkal.

2016. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most lesz nagy csoportos, Dechatlonból van a gumicsizma, a szandi, és a téli bakancs.

Idén kezdte a focit, Nike stoplis cipőt és benti edző cipőt a Deichmanban vettük.


Nem tudom, őszre honnan vegyük a cipőket 2 pár kellene. Lehet Dechatlon lesz belőle

2016. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!