Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ujjak közt apró hólyagos...

Ujjak közt apró hólyagos kiütések mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
6,5 éves iker lányaimnak ilyen kiütések szoktak kijönni az ujjaik közt.Nem viszket nekik.valaki azt mondja,hogy a melegtől valaki azt hogy ekcéma.
2016. aug. 22. 09:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés.Nektek szokott viszketni?vagy zavaró?őket nem zavarja,csak néha mutatják,hogy nézd anya megint van.Jön,aztán pár nap alatt eltűnik.Ha nem muszály nem kenegetném őket szteroidos krémmel főleg ha nem is használ...
2016. aug. 22. 14:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem néha nagyon tud viszketni :(
2016. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, legalább a folyékony szappant cseréld le ph barátra vagy ápoló olajtartalmúra.



Mivel én sokat mosok kézzel vegyszerekkek(foltok)nekem nagyon el szokott durvulni.

2016. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat,tanácsokat,sokat segítettetek.:)Mindenkinek ment a zöld kezecske.:)
2016. aug. 22. 16:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez diszhidrózis. Keress rá a neten.

Kisfiamnak is van, csak neki a lábfején.

Szteroidos krémet kaptunk rá és izzadásgátlót.

2016. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!