Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hólyagos kiütések. Mit tehetek...

Hólyagos kiütések. Mit tehetek? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem voltam ott az orvosnál vele. Nem sokat mondotz férjem. Azt sem tudom mi ez. Antibiotikumos kenőccsel kenegetem ezt írta ki a doki. De tehetek még valamit? Kezén, karján, lábán és popsiján vannak nagy sárga hólyagos kiütések. Valami fertőző vírusos betegség azt mondta a férjem.
2016. júl. 26. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál volt ilyesmi, vírusos megbetegedése volt, utána a kezén és a lábán jöttek ki hólyagok. Kenegettem kenőccsel, kb. egy hét alatt elmúlt. Kisfiamat ekkor szoktattuk le az ujjszopásról is, hogy ne vegye a szájába se a hólyagokat, se a kenőcsöt.
2016. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéz-láb-száj betegség. Enterovírus okozza (pl. Cocksakie). Általában egy hét alatt elmúlnak a kiütések. Az antibiotikus kenőcs csak azért kell, hogy ne fertőzödjön felül. Később előfordulhat hámlás és körömleválás hetek múlva majd.
2016. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!