Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam szülinapjára szeretnék...

Kisfiam szülinapjára szeretnék lufikat venni. Hol tudok jó áron, jó minőségűt venni díszítéshez? Nem héliumosat.

Figyelt kérdés

+ 5-7 éveseknek való otthoni szülinapi játékokat ajánlanátok (amivel le lehet Őket foglalni)?

Köszönöm.


2016. aug. 28. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hol laksz?!

Ha nem héliumos nem tudod csak a földre rakni a lufikat.


Játék: domper, űrhajó, táviranyitú autó,

Orvosos doboz esetleg kamion vagy valami kirakó

2016. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már ki se kell írni, hogy hol laksz?
2016. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lufiáriumot javaslom.egy vak srác és a felesége csinálják. Nagyon aranyszinű emberről beszélünk

Nyugati előtt szokott személyesen árulni a kutyájával,de szerintem posta is megoldható mert webshop is.

2016. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs. Budapest.

Együtt játszható játékra gondoltam. Amivel a gyerekekkel játszunk: székfoglaló stb.

2016. aug. 28. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaa.

Pestet nem tudom.

De a google a barátod!


A jaték pedig homokvár épités vagy szembekötős és kereső vagy fogócska, bújócska, papirmassé készités agyagozás

2016. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, a google a barátom, de ott nem írják, hogy azonnal kipukkad-e a lufi.

Vettem egy 100-as pakkot, de az nagyon gagyi, hamar kipukkad.

Társasházban lakunk, így benti tevékenységeket kerestem volna.

2016. aug. 29. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!