Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit nőtt 2-3 év között...

Mennyit nőtt 2-3 év között gyrmeked és mennyit változott az öszalvása, ill mennyit alszik nappal ill éjszaka?

Figyelt kérdés

gyermekem 2 múlt, de hétvégente képes 13-17-18-ig is aludni

és este 8-9-től, reggel 7 körülig.


Azaz egy hétvégi nap összesen képes 15 órát is aludni...

Valószínűleg a heti kimerültség miatt, mert a bölcsiben egész héten alig alszik, ill ott max 1,5 óra a megengedett..

Rendben van ez így? csak mert úgy tudom akkor nőnek, ill fejlődik az agy, míg alszanak.és nem nőtt, csak egy centit a két éves státusz óta..ezzel a tempóval számolva 2-3 év között 3-5 centi nőnek csak a gyerekek???


2016. aug. 29. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:

*gyermeked

összalvása

2016. aug. 29. 23:48
 2/5 anonim ***** válasza:
98-99cm volt 2 évesen. 3 évesen 110 cm volt. Nagyon jó alvó volt mindig is. De nálunk aludhattak rendesrn a bölcsiben. Oviban is van, hogy 3 órát alszik.
2016. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két éves státuszon (kb. 1 éve) 90cm magas volt. Majd ősz elejére ritkultak a napközbeni alvásai (éjszaka kb. 21-7-ig aludt). Elkezdtük a bölcsit októberben, ott legtöbbször azt mondták, hogy későn alszik el (max. 1,5 órát alszik bent). Ezt otthon is megéreztem mert később tudott csak elaludni (kb. 22 körül). Itthon már csak akkor aludt napközben amikor beteg volt.

Most nyáron szünetben csak 3-4 naponta tudom elaltatni d.u. (próbálkoztam többször is, de 1,5 alatt sem alszik el) az éjszakai alvása kb. 21-8-ig tart (amikor napközben alszik kb. 3 órát 3-4 naponta az éjszakai kb. 22:30-8-ig tart).

Nemsokára tölti a 3 évet és kb. 97cm magas.

Mindenkinek más az alvásigénye, nyáron még mi is felületesebben alszunk egyes napokon.

2016. aug. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányom 92

-töl 100 lett.

Éjjel aludt fél9-fél7-ig. Nappal bölcsibe (2,5éves korától járt) fél egytől kb háromig,otthon már nem aludt.

2016. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Májusban töltötte a kettőt.

Az utóbbi egy-két hónapban a nappali alvása bő egy órára csökkent a régi 2 óráról. Viszont este hatkor már kóvályog olyan álmos.

f8-8 körül fekszik (ha burtál álmos, korábban) és reggel 6 körül kel. Egy ideig ötkor kelt, azt mi is nehezen viseltük.

2016. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!