Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányom bepisil néha,...

5 éves lányom bepisil néha, átlagban hetente egyszer. Nem éjszaka, nappal. Mennyire elfogadható még ez?

Figyelt kérdés
Úgy vesszük észre, azért megy be neki mert nem megy el időben, hanem megvárja az utolsó pillanatot, mikor éppen WC sincs a közelben. Szerintem lusta elmenni. Az oviban már figyeltetjük hogy hosszabb séta előtt elmegy-e pisilni, mert hiába küldik őket el előtte, kibújik alóla. Elvigyem pszichológushoz, vagy ne csináljunk semmit, az állandó figyelmeztetésen kívül?
2014. ápr. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell vinni sehova, elég ha mindig figyelmezteted. Az enyémek már kisiskolások, de még most is gyakran van "futás" mert az utolsó pillanatban szaladnak pisilni :).
2014. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is 5 éves, és nála is ez van, sőt gyakran éjjel is. Kivizsgálták hogy van-e szervi baja, néztek baktériumot a vizeletében, de nem találtak semmit. Pszichológushoz nem küldték, azt mondták 6 éves korig nem érdemes.
2014. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kislányom 6 lesz májusban, de nála is előfordul ritkán ilyen, szintén azért, mert már későn fut. "Nem ér rá". Én próbálom arra szoktatni, hogy ha elindulunk valahová, akkor menjen mindenképp, illetve játék közben is próbálom küldeni, ha már úgy gondolom itt lenne az ideje. Nem gondolnám, hogy ez kóros amúgy.
2014. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!