Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami titka a bugyipelenk...

Van valami titka a bugyipelenka feladásának? Meg kell valamit kívül/belül igazítani?

Figyelt kérdés
12 kg az alsó határa, a gyerek 14 kg-os, mégis rendszeresen kifolyik a pisi a nappali alvásnál (éjjel nem is merem kipróbálnií), ami maximum 2 óra és előtte pisil a kicsi.
2016. szept. 11. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A súlyhatár nem sok mindent jelent.

9 kg a lányom, de már "kinőtte" a 10-16 kg-os pelenkát.

Ha nem olyan az alkata, mint ahogy a gyártó az adott pelenkát tervezte, akkor nem lesz jó.

Nézz más fajtát vagy mas meretet.

2016. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én eut nem tapasztaltam. A helyedben tépőzárast adnék rá, vagy kipróbálnék másik márkát. A bugyipelusnak a letolhatóság a lényege, tehát, ha pisilni-kakilni kell és jelez, akkor működhet bugyiként, ha nem sikerül, akkor meg pelus. Alváshoz ezért nincs értelme. Gondolom ez lehet az oka valahol.
2016. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi Pamperst használunk, azzal nincs gond. Ugyanúgy rá kell igazítani 2 oldalt a popsijára, mint a hagyományosat.
2016. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a titka, hogy jól fel legyen húzva, ne lógjon. De érdemes másik fajtát is próbálni. Nekünk eddig mind bevált, de a legjobb a Pampers Premium Care volt, ennek vastagabb a felső gumírozott része, így kevéssé csúszik le. Itt ez a legnagyobb hibaforrás, ha megtelik lehúzza a súlya, jobban, mint a tépőzárast.
2016. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Pampers bugyipelus valt be, nekem konnyebb feladni, mert izeg mozog allandoan, plusz kesobb le lehet tolni a szobatisztasag gyakorlasanal. Semmi extrat nem csinalok vele.
2016. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nahát, nekem is ez a problémám. Meg igazítom, felhuzom, megis kifolyik :o
2016. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Biztos nem kicsi neki, a tépőzárasokból kisebb méret is kényelmes rá.


Itthon szívesebben adok rá hagyományost, de az ovis minicsoportban ezt kérik, és ő alváshoz még használ pelust. Maximum 1 adag pisi van benne és mégis :(


Most hétvégén itthon is kipróbáltuk, egyik nap kifolyt, másik nap nem, de ugyanúgy megigazítottam, ugyanúgy bodyt adtam rá, hogy az is tartsa és mégis.

2016. szept. 11. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiad van?

Mert először nálunk is ez volt a gond, és nekem az a trükk vált be, hogy amikor jó alaposan felhúztam a pelust, még megigazítom a kukiját, hogy tuti lefelé álljon és jó helyen :) Azóta ritkák a balesetek :D

2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!